Dyskusja

Górnik Zabrze Cracovia

Górnik Zabrze - Cracovia
6 marca 2020, 20:30

3 : 2
relacja

Marianek07

Olałem to. Jak chcecie to się umówię na spotkanie i pójdę. Proszę o listę zażaleń i propozycji. Z niczym nie ma sensu iść.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krzynek

@KoronaMKS - Białystok is rainbow: Ja mogę z telefonu tylko wchodzę w muj pierwszy komentarz typ odp sobie tylko wymazuje muj nik :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zadziwiony

@Marianek07: :))) Panowie, mówiąc poważnie, to nic nie osiągniemy. SF liczy się z naszą opinią, jak politycy w tydzień po ogłoszeniu wyników wyborów z "elektoratem". Przecież tu nic nie działa. Relacje są fikcją, bo działają z takim opóźnieniem i tak rzadkie są wpisy, że nic z tego nie wynika (niekiedy pojawiają się nawet błędne informacje odnośnie wyników). Przypuszczam, ze zdecydowana większość użytkowników wchodzi tu, by pogadać ze znajomymi i trochę się pośmiać. My sami jesteśmy SF raczej niepotrzebni :((

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Marianek07

@zadziwiony: Szarold, nic nie kosztuje. Tylko ja już to przerabiałem, zabrakło mi konsekwencji ale mogę wrócić do tego. Uwierz, nie mam czasu nawet teraz tu siedzieć. Mam masę swoich niezałatwionych spraw i problemów. Staram się tu jednak być. Niech ktoś da mi gotowca, podłączę pod poprzedniego. i pójdę.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.