Wątek dotyczący artykułu

MŚJ w biegach. Dawid Góra: Dziewczyny, nic się nie stało! Pokazałyście, że możecie wszystko

Dramat, łzy i... znakomity wynik. Na mistrzostwach świata juniorek Polki brylują i błąd, a w jego konsekwencji dyskwalifikacja, nie odbiorą im splendoru. A przede wszystkim nadziei - w polskich biegach wreszcie może być pięknie.

przeczytaj cały artykuł


Poot

Cyt.: ..."Tym, co martwi jest niepewność ws. sztabu polskiej kadry w biegach. 72-letni Wierietielny jest podobno zmęczony pracą i planuje odejść na zasłużoną emeryturę. Trener, który tworzy fantastyczny duet z Kowalczyk jest nieodzownym elementem polskich sukcesów"... Nie rozumiem tej paniki. Widzę dużą szansę dla Pana Prezesa Tajnera. Mianowicie ma okazję /Tajner/ położyć "na łopatki" kolejną dyscyplinę, która - można powiedzieć głośno, zaczyna "szerszym frontem" (nie jedna zawodniczka tylko kilka) "wjeżdżać" na trasy narciarskie. Ciekawe czy szef Tajnej, tak jak w przypadku skoków, zdecyduje się na następcę Pani Justyny, mianować kogoś z jej zaplecza... czy kogoś na poziomie duetu Kowalczyk-Wierietelny - osobę/y która/e "będzie/ą nie tylko z kadrą i za kadrą i dla kadry!!!???"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.