Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga. Rozpędzony Chrobry Głogów zatrzymany w Kielcach

Jeśli szczypiorniści Chrobrego Głogów marzyli o sensacji w Kielcach, to po 20 minutach musieli zrewidować swoje plany. PGE VIVE rozbiło rywali w 24. kolejce PGNiG Superligi (47:26).

przeczytaj cały artykuł

unabomber

Nieźle, Chrobry w ostatnim meczu z Gwardią wyglądał na prawdę nieźle, ale przychodzi nagle starcie z Vive i wszystko wraca do rzeczywistości. Meczu z Kielcami nie widziałem, ale znowu podkreślę, że ciekawi mnie nowy LS głogowian.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maribor

@unabomber: pytasz o Grabowskiego? Jeżeli tak to całkiem nieźle, szybki na nogach, dobrze czyta grę, kilka bramek rzucił. Problemem Chrobrego wczoraj były straty, część wynikała z dobrej obrony Kielc, ale wiele było niewymuszonych i z tego szły kontry, w pierwszej połowie chyba 10.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.