Wątek dotyczący posta na blogu

Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

Tom.

  UWAGA!!! EDYCJE TE NIE KONCZYMY WIMBLEM20, TYLKO DODAJEMY JESZCZE USO20 i SHENZHEN20> UWAGA!!! OBECNY ETAP TYPERKA: INDIAN WELLS 2020[b]Drodzy Typerkowicze! :) Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM za udział w 3 etapie tej edycji, Zwycięzcom gratuluję i zapraszam na następny etap Indian Wells!>>>Zawodniczki (…)

przeczytaj cały artykuł


Tom.

PS: Myślę, że WSZYSTKO będzie poodwoływane, Szlemy, Igrzyska, wszystko. Jeden plus, że Iga spokojnie zrobi sobie tę swoją maturę, choć wirus może dojść i do Warszawy i jak w Polsce będą też stosowane "chińsko_włoskie" metody (bo żeby stosować południowokoreańskie to trzeba mieć świetny system leczniczy, którego Polska nie ma), to nawet i maturę odwołają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Jeżeli mechanizm tej odmiany SARS jest podobny do poprzednich, to raczej kwestia 2-3 miesięcy do tzw. naturalnego wygaszenia epidemii, więc można zapomnieć o Miami i początku mączki. Pytanie czy sytuacja uspokoi się do RG. No chyba, że wciąż nie jesteśmy o czymś informowani...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.