Wątek dotyczący posta na blogu

Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

Tom.

> > >Iga idziesz!!! ;)>  >  >UWAGA!!! EDYCJE TE KONCZYMY PO FRENCH OPEN 2020 >>> ZAPRASZAM NA NASTEPNA EDYCJE 2021. JESLI ODBEDZIE SIE AO 2021, TO BEDZIE ON PIERWSZYM ETAPEM TEJ EDYCJI!!! ========================================= ZAWODNICZKI NA AO 2021 ========================================= 1. Iga (…)

przeczytaj cały artykuł

Pσtter

Z kronikarskiego obowiązku odnotuję, że po zmianie terminu Igrzysk piłka i presja odwołania / przesunięcia turnieju spadła na stronę US Open. W tym tygodniu władze Wimbledonu podejmą decyzję co do tegorocznej edycji, ale jej treść wydaje się oczywista. Turnieju na trawie nie da się bardzo odsunąć w czasie. W międzyczasie ATP miało zagrozić Francuzom, że jeśli RG zostanie zorganizowany we wrześniu i październiku, to tenisiści nie otrzymają punktów do rankingu. Co było do przewidzenia, bo ATP wsparte przez ITF, WTA, federacje krajowe i inne podmioty urosło w siłę i może na różne sposoby pokazywać, że organizacja szlema w większości i tak jest niezależna od jego organizatorów. Potężny błąd wizerunkowy Francuskiej Federacji Tenisowej może spowodować, że szlem i tak zostanie odwołany, a niesmak pozostanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, że prezentowałem już taką teoryjkę, że następnym turniejem będzie...Indian Wells 2021, czyli idealnie rok przerwy, a przez to 100% rankingowa jasność.Oczywiście żadnego RG na jesieni nie będzie, to bezsens. Zresztą IO idbędą się dokładnie rok później, EURO też, czyli wszystko pasuje dlaczego z tenisem miałoby być inaczej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pσtter

W każdym razie jako niepoprawny optymista mam nadzieję, że z tego sezonu tenisowego coś da się uratować. Wiosna odwołana, lato na razie w części, jest jesień... Ironio losu, może akurat Chiny nie zostaną przełożone? ;) Kto by pomyślał przy odwołaniu Indian Wells, że tak to się wszystko potoczy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Tom.

Dopóki WHO nie odwoła stanu pandemii, nie wyłamue się NIKT. Zbyt wielkiej to wszystko nabrało dynamiki na skalę światową. Rok mój drogi, niestety. Jak raz się zaczęły obostrzenia, to się to tak szybko nie skończy ;)

| Odpowiedz
blokuj
Pσtter

Ale money, money, money... Raz, że organizatorów, sponsorów. Dwa, że tenisiści nie zarabiają. Dla Top >100 to spory problem. Właśnie opublikowali na Sportowych artykuł, że Iga nie chce odszkodowania za przestój, ale są tacy, którzy bez niego mogą mieć problemy z utrzymaniem.

| Odpowiedz
blokuj
Pσtter

Ja również. Stety lub nie, ale epidemia to tzw. siła wyższa, a ona wyłącza odpowiedzialność odszkodowawczą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.