Wątek dotyczący artykułu

Zagłębie Lubin zaczyna transfery. Hitowe wzmocnienia

Zagłębie Lubin potwierdziło transfer Patrycji Świerżewskiej z norweskiego Byasen Trondheim i Joanny Drabik z węgierskiego Siofok. Wicemistrzynie kraju atakują pozycję Perły Lublin.

przeczytaj cały artykuł

Montana

Asia Drabik chyba zapomniała co obiecała po ostatnim meczu dwa lata temu kibicom w Lublinie???. Bardzo zawiodłem się na tej zawodniczce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bigestfun

@Montana: tak samo jak Alina.Jessica też obiecała...Nie zmienia to faktu że jak pan Prezes nie ruszy czterech liter to tytuł możemy stracić bo na razie transfery Zagłębia są imponujące.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Montana

@Mistrz z Lublina: Nie do końca się z tym zgadzam. Syla jest bardzo niestabilna,ma gorsze warunki fizyczne.Ale głównie chodzi o to co mówiła Drabik przed odejściem z Lublina.Rozwój i to że jak wróci do Polski to tylko do Lublina!!! Drugiego Świerczoka w Lubinie nie ma!!!!, a przy Bożence to faktycznie może liczyć na rozwój!!!Uważałem ja za kobietę z zasadami. Rozmieniła to wszystko na drobne.Teraz już jej nie chce więcej w barwach biało-zielonych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Montana

@bonku866: O jakim proszeniu mówisz? Lublinie od kilku lat nie ma zaległości,nawet wtedy jak Ąśka do Nas przychodziła to finanse były już po prostowane.Głupoty napisałeś. Obejrzyj powtórki telewizyjne. Odchodzę bo chcę się rozwijać i w Lublinie jest Mi za dobrze. Przy Bożence to się dopiero rozwinie!.

| Odpowiedz
blokuj
Montana

@bigestfun: Czekam na ruchy Trojana,bo jak na razie niczym się nie popisał. Alinę można wytłumaczyć poszła za sercem,Jessi wiadomo,gra w Danii,ale Aśka szok i niedowierzanie!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Montana

@Marek Jacek Nowakowski: Na pewno sprawiła duży zawód,zwłaszcza po tym co mówiła,nie tylko przy kamerach,ale i w prywatnych rozmowach z nami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Czesio1

@Montana: Jak widać kobieta zmienną jest. Szkoda. Też jestem bardzo zaskoczony jej decyzją bo także pamiętam jej wywiad w telewizji po ostatnim meczu w barwach Montexu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Observator

@Montana: 1. ciekaw jestem dlaczego Asia opuszcza jedną z najsilniejszych Lig ? , czy w ogóle rozmawiała z Zarządem MKS czy od razu wybrała Zagłębie ?
2. Jeśli w Perle zostaną Asia Sz. i Sylwia to któraś z Nich często siedziałby na ławie a potrzebna jest kasa na inne wzmocnienia !
3. czas po epidemii da nam odpowiedź o potencjale Sponsorów - pamiętajmy, że MKS - to Perła i Miasto - a tu przez rok będzie po prostu tragicznie .

| Odpowiedz
blokuj
Montana

@Czesio1: Chciało by się zanucić Nie wierz nigdy kobiecie... Na szczęście nie wszystkie są takie. Pamiętam czasy jak laski grały za darmo, i pomimo dobrych finansowo propozycji nie łamały danego słowa.

| Odpowiedz
blokuj
Montana

@Observator: Dobre pytania,pewnie niebawem dowiemy się więcej.Jedno jest pewne,gospodarka dostanie mocno po tyłku,a co za tym idzie sport,nie mówiąc już o naszej dyscyplinie. Cięcia będą wszędzie, najważniejsze to utrzymać kluby na powierzchni z jak najmniejszymi stratami.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.