Wątek dotyczący artykułu

Fame MMA. Igor Jakubowski nie chce już walki z Marcinem Najmanem. Na celowniku ma Piotra "Bestię" Piechowiaka

Igor Jakubowski wycofał się z wyzwania rzuconego Marcinowi Najmanowi. Reprezentant Polski w boksie na Igrzyskach Olimpjskich w Rio de Janerio w 2016 roku po gali Fame MMA 6 na celownik obrał Piotra "Bestię" Piechowiaka.

przeczytaj cały artykuł

Staniq

A kto to k***a jest Jakubowski? Najmana to kojarzę, to ten, co bierze kasę za oklep, ale Jakubowski?... Aaaaa, w BigBrother'ze był? No, nie oglądałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
YaDu

Tak czy inaczej jest sportowcem ! o którym wystarczy poczytać. Nie rozumie irytacji z powodu braku wiedzy lub niedouczenia. Ja do tej pory nie wiem co za bestia walczyła i z kąd wyszła.
Poczekajmy dajmy szansę Igorowi jaką dostaje każdy.
Najman to człowiek który od lat oszukuje wszystkich i nic już nie osiągnie w życiu. Nie powinien wychodzić na ring podobnie jak Szpilka.
Cała ta gala to PATOLOGIA nie mająca nic wspólnego z prawdziwym Sportem.
Tani chłam dla ludzi o ograniczonych możliwościach intelektualnych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.