Wątek dotyczący artykułu

Koronawirus. Zapanowała moda na organizowanie wirtualnej rywalizacji. Żużel nie ma nawet porządnej gry

Wskutek pandemii koronawirusa każda dyscyplina sportowa ma problem. Wyjściem okazało się organizowanie zawodów w wirtualnym świecie. Tak postąpiła piłkarska Primera Division, Formuła 1 czy MotoGP. Żużel? Nawet nie ma porządnej gry.

przeczytaj cały artykuł


Macias88Pila

Nie raz myślałem o tym, że fajnie, jakby powstał symulator z połączenia Euro Truck Symulator 2 i Speedway Grand Prix /Speedway Liga (oba z Techlandu).
Gracz zaczyna karierę od początku, jako 15-latek (tylko zawody młodzieżowe), albo 16-latek. Przy tworzeniu gracza, podajemy datę urodzenia (ale tylko dzień i miesiąc) oraz miejsce urodzenia. Program w grze dopasuje 3 najbliższe kluby do wyboru (jeśli nie mieszkamy w mieście z klubem żużlowym), po zdanym egzaminie. Egzamin składałby się z kilku prostych pytań i jazdą po torze. Oczywiście prawdziwe nazwiska zawodników, prawdziwe nazwy klubów, wyglądy torów/stadionów.
No, a potem to już treningi, łapanie się do składu meczowego i zdobywanie doświadczeń, żeby być nominowanym do różnego rodzaju eliminacji :) O tym, jak chciałbym, żeby ta gra wyglądała, to mogę opowiadać i opowiadać :) A dlaczego chciałbym to połączyć z ETS 2? Jazda busem po Polsce i Europie na różnego rodzaju zawody żużlowe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.