Wątek dotyczący artykułu

Andreea Hanca. Jak mieszkać w pałacu, gdy na bramie umierają ludzie

Andreea Hanca mówi, że nie może mieszkać w pałacu, gdy na jego bramie umierają ludzie. Żona Sergiu Hanki, piłkarza Cracovii, adoptowała biedną rodzinę, krakowskiemu szpitalowi zorganizowała wodę. A teraz drży o zdrowie 12-letniej Gabrieli.

przeczytaj cały artykuł


Janina Maria Rokita

serio bohaterka ? bo robi co powinna, serio naturalne odruchy powoduja ze celebryci staja sie bohaterami ? Czemu jej mąż skoro zarabia krocie nie leczy ludzi ? bo potrafi tylko kopnac pilke i to nie zwasze prosto ? Czemu messi i ronaldo nie lecza ludzi ? aaaa bo daja pieniadze, ale jakby lekarze dobrze zarabiali to by nie bylo potrzebne wsparcie lakarzom. Za to messi i ronaldo nigdy by nie leczyli bo sa tempakami co potrafia tylko kopac i walnac z czuba. Rozwijanie umysłu to nie dla nich. Chory swait, gdzie bohaterami staja sie ludzi bo daja kase :) Bohaterów macie w karetkach i szpitalach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stronghold

@Janina Maria Rokita: A co, wszyscy mają być lekarzami? Coś nie wydaje mi się. Skoro nie, to pomoc w innej formie też jest szlachetna.
Skoro, jak to ujęłaś/eś, Messi i Ronaldo są zbyt tEMpi, by leczyć ludzi, to chwała im, że pomagają jak mogą. Najłatwiej zachlać się (nie zakładam, że był to komentarz pisany na trzeźwo) i wylewać pomyje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.