Wątek dotyczący artykułu

Zagłębie Lubin zaczyna transfery. Hitowe wzmocnienia

Zagłębie Lubin potwierdziło transfer Patrycji Świerżewskiej z norweskiego Byasen Trondheim i Joanny Drabik z węgierskiego Siofok. Wicemistrzynie kraju atakują pozycję Perły Lublin.

przeczytaj cały artykuł


OSKAR_B

Alka Wojtas też wojaże zakończyły i trafiła do Zagłębia, więc ja tam osobiście w obietnice zawodniczek coraz mniej wierzę. W sumie Aśka Szarawaga chyba na tą chwilę mogłaby posadzić Asię na ławce, a jeszcze gdzie miejsce dla Sylwii M., więc może nawet nie było jakiś większych rozmów. Aśka wyjeżdżała podbijać ligi zachodniej Europy, a raczej to była ,,przygoda" i nic więcej. Tych nazwisk jest tak dużo, że oprócz ,,Kudi", ,,Kobi", to najczęściej jest ściana, rozczarowanie albo nie to co się oczekiwało tak jak Kinga Achruk. Alka W. w Norwegii leczyła kontuzje, bo moim zdaniem obciążenia jeszcze cięższe w innych krajach robią swoje, dlatego może Lis ma rację z tak ciężkim treningiem. Ja widzę też trochę przewagę Zagłębia finansową, co nie muszą liczyć może tak na miasto jak w Lublinie. Tutaj jest co innego teraz ważniejsze, więc nie ma chyba odpowiedniej gotówki na wzmocnienie, ale warto byłoby mieć 2 siostry W. już na stałe i chyba to logiczne posunięcie, a może jakiś transfer hit typu Ola Zimny, wiem powiecie, że też trochę wali głową w mur, ale przy jej warunkach fizycznych, młodym wieku to ona mogłaby grając w Lublinie być etatową reprezentantką Polski. Jeszcze takie po tym sezonie w moim notesie nazwisko wylądowało Basia Zima, bo moim zdaniem trzeba już mieć następczynię Weroniki Gawlik w zespole.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grieg

@OSKAR_B: Od zawodniczki uznanej niegdyś za najlepszą europejską kołową młodego pokolenia można było oczekiwać, że podobnie jak Kobi zechce podnieść sobie poprzeczkę jeszcze wyżej i trafi do któregoś z etatowych uczestników Ligi Mistrzów. Teraz pozostaje tylko liczyć, że dzięki jej umiejętnościom Zagłębie nie zakończy swojego udziału w pucharach na pierwszym mocniejszym przeciwniku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielbuond

@OSKAR_B: Cześć. Wątpię, by Kobierki puściły Zimę. Jeśli szukasz dobrze rokującej, młodej popatrz na Żory i na Wdowiak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.