Wątek dotyczący artykułu

Koronawirus. Michał Haratyk ostro krytykuje polski rząd. "Ważniejszy termin wyborów. To kpina ze społeczeństwa"

Michał Haratyk musi trenować w domu. Na wyposażenie domowej siłowni i budowę rzutni wydał 30 tysięcy złotych. W ostrych słowach krytykuje rząd za to, że ten nie radzi sobie z epidemią koronawirusa i skupia się głównie na wyborach prezydenckich.

przeczytaj cały artykuł

Modafi

@p_:
Co Ty bredzisz? Przecież wybory tak i tak muszą się przecież odbyć. Co Ty myślisz, że na jesień ten cały koronawirus zniknie całkowicie, i będzie można całkiem bezpiecznie wtedy przeprowadzić wybory? Jeśli tak myślisz to gratuluję rozumu. Druga sprawa, to przecież Gowin dał propozycje, żeby wydłużyć kadencję obecnego prezydenta na okres dwóch następnych lat, do czasu, aż to się faktycznie nie uspokoi. Tak więc dlaczego, PO i zresztą całą opozycja nie przyjęła też tej propozycji, jeśli AŻ tak bardzo zależy im na zdrowiu i bezpieczeństwie polskich obywateli? Jeśli teraz nie chcą wyborów, propozycja Gowina też im nie odpowiadała to czego oni konkretnie chcą? Tym bardziej, że nikt przecież nie wie, jaka sytuacja będzie na jesień. A jeśli będzie podobnie, to co wtedy? Pomyślałeś o tym? Bo że opozycja ma wszystko w czterech literach to wiem. Ale pytam Ciebie, kiedy przeprowadzić wybory, jesli sytuacja za kilka miesięcy będzie podobna do tej co obecnie? Chcecie przekładać te wybory w nieskończoność i dalej robić niepotrzebne zamieszanie? Na tym tej całej pozycji najbardziej zależy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Raven

@Modafi: propozycje przedłużenia kadencji do 7 lat bez mozliwości reelekcji pierwsza zgłosiła Konfederacja, ale wtedy pan gowin sam tą propozycję odrzuciał razem z całą bandą czworga

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Modafi

@Raven:
Jeśli jest prawdą to co piszesz, chociaż przyznaje, nie słyszałem o tym, to dlaczego teraz opozycja nie przyjęła propozycji Gowina? A już tak w temacie konfederacji, to myślałem, że oni są jednak troszkę inni niż ta cała pseudo opozycja. Niestety szybko zmienili front.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
steffen

@Modafi: Hahaha, sam nie wierzysz w to co piszesz, albo masz już tak mózg zlasowany przez tvpisss :D
Prawda jest taka że Wielki Prezes trzęsie du...dą, bo wie że jeśli teraz na siłę nie zrobią "wyborów", to za parę miesięcy jego Adrian dostanie większego kopa jak kiedyś Wałęsa od Kwaśniewskiego.

A ja jestem ciekaw w jaki sposób nasza XIX wieczna Poczta "polska" nagle stanie się tak super nowoczesna że da radę obsłużyć wybory korespondencyjne.
Bo póki co oni nawet poleconego do rąk własnych nie potrafią dostarczyć, pół biedy jeśli niepiśmienny listonosz trafi tym nabazgranym świstkiem zwanym szumnie "awizo" do właściwej skrzynki. Bo niestety ja np. parę razy w roku w skrzynce znajduję awiza z zupełnie innych adresów, lub tak "napisane" że nawet numeru mieszkanie nie da się rozszyfrować.

Ale skoro szefem tej cudownej instytucji został nagle parę dni temu kumpel Płaszczaka to po co w ogóle robić jakieś wybory. Wiadomo kto je "wygra" :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
kristobal

@Modafi: PO i opozycja reprezentują zagranicę a nie Polskę. Chcą stanu wyjątkowego, żeby firmy zagraniczne dostały odszkodowania a Polska zbankrutowała a obywatele polscy zostali dziadami. Na tym zależy opozycji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Modafi

@steffen: Czego się mają bać?...... Kidawy Błońskiej? Tej Kidawy, która co coś powie, to wali gafy za gafą? Czy może tego histeryka Holowni? Oj Stefek, Stefek żartowniś z Ciebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Kim Un Yest

@Modafi: Faktem jest ze nie ma zadnej, realnej, opozycji. Ta Kidawa to pomylka przez duze P. Ale czy Ty naprawde widzisz w Dudzie meza stanu, prezydenta...??? To jest i pozostanie haniebna MARIONETKA.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.