Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Stal Gorzów w czasach zarazy podpisała umowę ze sponsorem tytularnym! Klub zarobi wielkie pieniądze

Moje Bermudy Stal Gorzów - pod taką nazwą będzie startować klub Gorzowa w sezonie 2020. Prezes Marek Grzyb podpisał właśnie umowę z firmą Emerix Investments, która jeszcze do niedawna była mocno zainteresowana wspieraniem piłkarskiej Arki Gdynia.

przeczytaj cały artykuł

Leon1985

Fajnie, że Stal ma nowego sponsora. Już wielu wieszczyło klubowi duże kłopoty, a tu proszę, mamy zwrot akcji.

Ja mam jednak pytanie trochę z innej beczki.

Co z biletami na memoriał Jancarza? Jak tak dalej pójdzie, to w tym roku tej imprezy może nie być (co jest zupełnie zrozumiałe). Klub miał podać informacje na ten temat, ale do dzisiaj żadnego komunikatu nie wystosowano. Ba, jeżeli spełnią się scenariusze dot. koronawirusa, które przewidują, że pandemia potrwać może nawet do grudnia, to i rozgrywki Ekstraligi w sezonie 2020 mogą być zagrożone i pojawi sie temat karnetów. Nikt przecież chyba nie zamierza płacić za wejściówki na imprezy sportowe, które się nie odbędą, nawet pomimo sympatii dla klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.