Wątek dotyczący artykułu

Koronawirus. Stany muszą być Zjednoczone. Jak Tomek walczy w USA z zarazą

- Żona jest pediatrą, nie ma wolnego. Gdy idzie do pracy, bardzo się o nią boję. Mówi, że każdy z nas będzie musiał się z tym zmierzyć - mówi Tomasz Moczerniuk, dziennikarz sportowy z USA.

przeczytaj cały artykuł


Kombinat Budowlany-Fazik

gielda od 23 marca gdzie miala 18,591.93 nie spada,dzisiaj +285.80 (1.22%) 23,719.37. "$600 in weekly jobless benefits from a federal stimulus package",plus na razie jednorazowo 1200 na glowe i 500 na dziecko od federalnych.
banki wstrzymuja splaty tym ktorzy stracili prace...
jesli zona pracuje w klinice,to ma mniejsze szanse zarazenia,niz kasjerka w sklepie, w klinikach w wiekszosci na "appointment",a jak ktos ma "objawy",to do szpitala...
faktem jednak jest,ze maja w NY masiakre.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
steffen

@Kombinat Budowlany-Fazik: Mnie to nie dziwi, NY to wielkie mrowisko, ma dodatek pełne mrówek ze wszystkich krajów świata - tam ten wirus musiał rozejść się błyskawicznie. Choć biorąc pod uwagę to:
"Oczywiście swoje robi także wielkość aglomeracji NYC. Na stosunkowo niewielkiej przestrzeni mieszka tam prawie 15 milionów ludzi (włącznie z Long Island). Jeśli dodamy do tego sąsiada zza miedzy (New Jersey z 13 milionami) można sobie łatwo wyobrazić skutki" - można rzec że liczba zarażonych wcale nie jest aż tak wysoka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.