Dyskusja

KoronaMKS

przejdź na stronę użytkownika

AM99 - StayStrongDarcy

Filip, dziękuję za życzenia i wzajemnie :)
Co do forum. Tak, jestem dużo bardziej aktywna na TT, zgadza się, SF mnie zmęczyło od strony technicznej przede wszystkim. Był taki moment, że nie mogłam nawet napisać komentarza na relacji (pewnie wciąż tak jest). Poza tym, nie chce nikogo urazić, ale sporo osób, dla których znosiłam wszelkie niedogodności, odeszło. Nie mówię, że wszyscy, ale sporo. Wskutek kumulacji tych wydarzeń założyłam konto na TT i wycofałam sie z SF (gdzie i tak nie mogłam pisać na relacjach, a Wy tam jeszcze siedzieliście, więc mój pobyt tu mijał się z celem). Teraz niby mogłabym wrócić.... tylko że ja tęsknię za "starymi SyFami". A one już raczej nie wrócą..... Może kiedyś wrócę tu "na dłużej", ale jak na razie pozostanę raczej przy okazjonalnym zaglądaniu... Pozdro :)
Ps. Masz TT, że wiesz, że jestem tam bardziej aktywna? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KoronaMKS

Konta na TT nie posiadam ale w zeszłym tygodniu przypadkowo natknąłem się na konto AM99 i oczywiście było do przewidzenia że to twoje i w ten sposób zauważyłem, ale również sama rok temu ogłaszałaś na forum że zakładasz Twittera więc mogło się też wydawać że więcej ciebie jest tam, co do forum no to oczywiście wygląda to żenująco, po prostu dla nich ważniejsze są reklamy i dlatego powinno się w tym celu złożyć na nich skargę oczywiście przez to jak forum wygląda. Pozdrawiam Marta :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Forum wygląda jak wygląda, ponieważ mają gdzieś użytkowników, którzy faktycznie się w forum "angażują". Codziennie wchodzi mnóstwo przypadkowych osób, więc kliknięcia sie zgadzają, a tylko to się liczy. Niestety nie wierzę by cokolwiek sie na lepsze jeszcze zmieniło :(

| Odpowiedz
blokuj
KoronaMKS

Pojawi się Marianek gdzieś to z nim obgadam może temat bo sam napisał kiedyś że się postara z SF pogadać gdyż mieszka w Warszawie, czyli ma stosunkowo blisko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.