Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Niezapomniane mecze. Wymarzony powrót Ułamka i tytuł Włókniarza ze skandalem w tle. Finał wisiał na włosku

Była piękna, słoneczna, wrześniowa niedziela. Cała Częstochowa szykowała się na świętowanie mistrzowskiego tytułu. Najpierw jednak Top Secret Włókniarz musiał pokonać Apator Adrianę Toruń przynajmniej czterema punktami.

przeczytaj cały artykuł


Tylko Włókniarz

"Najpierw jednak Top Secret Włókniarz musiał pokonać Apator Adrianę Toruń przynajmniej czterema punktami". BZDURY PAN PISZESZ PANIE MAKUCH!!! To nie był P.O. tylko runda finałowa, kto w Czewie wygrywa zdobywa DMP! Proszę doczytać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CKM_fan

@Tylko Włókniarz: No nie do końca myli się pan Makuch. Tak, wtedy była grupa mistrzowska/spadkowa, i przed ostatnią kolejką tak pkt wyszły, że decydował ostatni mecz, ale musieliśmy go nie tylko wygrać, ale wygrać przynajmniej dwoma pkt (a nie jak p.Makuch pisze czteroma) bo dużych pkt mieliśmy po równo, po 30 i decydowałby wynik bezpośrednich meczy z Toruniem. I tu mieliśmy lepszy bilans dlatego mamy tytuł.
Nawet do końca nie jestem pewien, czy w przypadku bilansu 0 w dwumeczu nie byłby Toruń mistrzem, bo wtedy robiło się osobno tabelkę z dużymi pkt między teamami z gr. mistrzowskiej i wtedy Toruń miałby 10pkt a my 8pkt. Więc w rewanżu musieliśmy chyba wygrać nie 2 a przynajmniej 3 pkt (po prostu p.Makuch zaokrąglił do 4 bo wiadomo 3pkt to wynik meczu niepełny a na to nikt nie stawia). Tak, że nie sama wygrana dawała nam tytuł tylko jeszcze min 3pkt przewagi. No ale było 8p przewagi :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.