Wątek dotyczący artykułu

Sławomir Derdziński: W Danii nie ma dramatu i epidemii strachu. Nie jesteśmy pod takim pręgierzem jak w Polsce (wywiad)

- W Danii nawet przez moment nie było dramatu ani epidemii strachu. Ograniczeń jest mniej niż w Polsce. Parki czy skwery nie zostały zamknięte. Nie żyjemy pod takim pręgierzem. Państwo sobie radzi - mówi Sławomir Derdziński, wychowanek Apatora Toruń.

przeczytaj cały artykuł

Tom.

@speed01: Wszyscy "zakochani" w obostrzeniach musza wiedziec co bedzia jak sie je cofnie:
1. hipoteza obostrzenia hamuja wirusa: jak sie je cofnie wirus znow atakuje, czyli znowu cofanie, latami calymi popuszczanie/cofanie/popuszczanie. Szwecja nie musi zadnych restrykcji cofac, bo ich nie ma w tym stopniu. Ma pewne restrykcje dobrowolne.
2, hipoteza: wirus kpi sobie z obostrzen i po prostu jest: czyli cofanie obostrzen czy nakladanie obostrzen jest bez wiekszego wplywu na liczbe zgonow. Jesli przestrzegane sa podstawowe zasady higieny (czego nie przestrzegano do tej pory i to jest przynajmniej plus ze zaczeto)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Arletta

@Tom.: Zrypałam stylistycznie swój koment, że aż mnie boli, ale przez przypadek wycięło mi fragment zdania, niestety nie da się tu nic edytować :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.