Dyskusja

Piotr Lisek nie obawia się przyszłości. "Staram się trzeźwo myśleć i zawsze być zabezpieczonym na przyszłość"

- Ja mam o tyle dobrze, że jestem w grupie sportowej Orlen. Ta grupa powiedziała, że będzie nas wspierała do końca. Dziękuję im za to i cieszę się, że mogę akurat w tej grupie uczestniczyć. Fakt, że nam sportowcom nie jest łatwo. Ja jednak jestem osobą, która trzeźwo patrzy w przyszłość i stara się zabezpieczyć na dłuższy czas - mówi Piotr Lisek, reprezentant Polski w skoku o tyczce. - Osobiście nie znam sportowców, którzy musieliby już szukać innej pracy. Myślę, że to jednak kwestia czasu i będziemy w stanie kogoś takiego znaleźć - dodaje Lisek.

obejrzyj wideo

Iwan Tadeusz

Piotr Lisek się zabezpieczył, ma pieniądze, aby przeżyć kryzys, a inni? Są młodzi, starty, starty a gdzie szkoła? Jaki mają zawód, jakie wykształcenie, kto ich przyjmie do pracy , gdy skończą karierę? Ostatnio czytałem, że pewna siatkarka (Polka 21 lat) grająca we Włoszech nie ma nawet matury, bo ważniejsze były jej starty. Co mi z takiego później pracownika?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek Na Wybiegu

@Iwan Tadeusz: panie kochany tu nie chodzi o to czy ktoś ma wykształcenie czy nie tylko czy potrafi gospodarować pieniędzmi. Podejrzewam, że owa siatkarka jest w stanie odłożyć na czarna godzinę i się utrzymać. A sportowca, który stawia na szali życie sportowe a wykształcenie zrozumie tylko sportowiec. Zresztą można być uczonym głąbem jak mawiał mój ŚP ojciec. W tym czasie ludzie chcieli mieć swoje biznesy i zarabiać krocie. Ze mnie śmiali się: siedzisz na panstowym etacie, marnie zarabiasz. Teraz ja śmieje się z nich. Nie dość, że mam pewną robotę to i trzynastkę i różne inne dodatki. Potrafię jeszcze odłożyć ok 1000/miesiac. I guzik mnie interesuje co stanie się z tymi wszystkimi biznesmenami, którzy nie potrafili zarządzać swoimi finansami. Najlepiej dla naszej gospodarki to utopić niewydolnych i albo niech zaczną od nowa na nowych fundamentach(mądrze) albo niech się zatrudnia na etat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.