Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga Kobiet. Kim Rasmussen znowu w Polsce. Hit Perły Lublin

Kim Rasmussen ponownie związany z polską piłką ręczną. Były trener reprezentacji od nowego sezonu poprowadzi mistrzynie kraju, Perłę Lublin.

przeczytaj cały artykuł

Mistrz z Lublina

W kuluarach żartobliwie mówiono od jakiegoś czasu o ,,łysawym grubasku'' - ja wnioskowałem, że będzie to Paweł Tetelewski. A tu niespodzianka. Czy nas stać na ten ,,transfer''??? nie lepiej było sprowadzić solidne zawodniczki na środek rozegrania i prawe rozegranie?
Nie mniej powodzenia...a trenerowi Lisowi gratulacje 3 tytułów w 3 lata - wydaje się, że droga do powrotu zawsze będzie otwarta

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
OSKAR_B

@Mistrz z Lublina: Wszystko zależy od konstrukcji kontraktu. Może są zapisane punkty w Lidze Mistrzyń i od nich będzie liczony % dodatkowego wynagrodzenia, a podstawę kontraktu ma taką jak Lis. Jest to możliwe. Każdą umowę z trenerem da się podpisać na co najmniej kilkaset sposobów i tu nie żartuje, bo w takiej umowy może być wpisane np. wykorzystywanie wizerunku trenera przez klub i to jakiś sponsor za osobę KR przelewa jakiś ,,%" jego wizerunku. Jest to kuchnia, ale pamiętam jak wypominano Iwonie Niedźwiedź kontrakt w Lublinie i ile Selgros jej płacił. Z tymi solidnymi zawodniczkami to właśnie może osoba KR ma dać wzmocnienia na rynku europejskim, nie tylko polskim, bo fajnie, że będzie grać w Lublinie Magda Balsam, stawiam na to, że będą 2 siostry Więckowskie, ale ten rynek transferowy jest tak zamknięty, że jest to kręcenie się w kółko. Boleśnie przekonała się o tym Aga Kocela, po mężu Kowalska mając 32 lata wracać do I gry do Jeleniej Góry to tak jakby Piotr Zieliński podpisał kontrakt z jakimś Bari, to jest zawodniczka z potencjałem na grę dalej w Superlidze, ale nie było chętnego na jej usługi, składy pozamykane i AK została na lodzie. Też dołączam się do gratulacji 3 Mistrzostw i drugiego w historii klubu europejskiego pucharu, Lublin zawsze będzie miło pana pamiętał, liczymy na pracę szkoleniową dalej na najwyższym poziomie rozgrywkowym męskim, piszę w liczbie mnogiej, bo moja dziewczyna też kazała mi takie podziękowania złożyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JIIIS

@Mistrz z Lublina:
Skoro, słyszałes że, ma dojść do zmiany trenera to inne sprawy też powinny być dla Ciebie znane i mocno mnie dziwi opinia, że lepsze 2 zawodniczki niż zmiana trenera..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.