Wątek dotyczący artykułu

Piłka ręczna. Robert Orzechowski: Zawsze trzymałem się w cieniu

- Wyciągnąłem dużo z kariery reprezentacyjnej, choć teraz wiem, że nie byłem materiałem na zawodnika wysokiej klasy europejskiej – mówi Robert Orzechowski, zawodnik MMTS-u Kwidzyn i medalista MŚ 2015.

przeczytaj cały artykuł

handWeeDball

Pamietam Orzecha. Jak wychodzil z gdanskiego SMSu byl gwiazda wrecz, z niesamowicie dobrze ulozona reka. Mogl zrobic wszystko. Do szatki seniorów wchodzil jak do siebie. Gdzies presji jaka sam na siebie nalozyl i oczekiwan społeczeństwa nie wytrzymal. Ale grajek bardzo fajny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic wszystkich drużyn

@handWeeDball: Niestety gra w Górniku i Azotach odbiła mu się czkawką (w szczególności w Azotach, gdzie praktycznie nie grał, bo siedział na konuzji). Kto wie kim byłby dzisiaj gdyby został na dłużej w MMTSie...
Kiedyś to był mój ulubiony zawodnik. Dalej go szanuje, ale niestety dzisiaj jest cieniem tego co było pare lat temu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
emeryt45

@handWeeDball: a mnie zachwycił niezwykle trafny obiektywizm przy ocenie swojej kariery sportowej i swojej osoby, oby inni zawodnicy to potrafili - brawo

| Odpowiedz
blokuj
hbll

@handWeeDball: A ja myślę, że tak jak sam Orzech powiedział - wszystkiego mu po truchu brakowało. Trochę za niski, za słaby fizycznie, za słaby technicznie i przede wszystkim mało dynamiczny. Na warunki ligowe miał wszystko, na poziom tamtej kadry wszystkiego po trochu brakowało. Mimo wszystko chyba dało się z tej kariery wyciągnąć więcej, przynajmniej na poziomie ligowym, choć może jeszcze nie powiedział ostatniego słowa...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.