Wątek dotyczący statusu użytkownika

Pσtter

A gdzie są Tina, Arlecia, Viv, Ekla i Elfanka?

Tom.

No wlasnie, zwlaszcza ze obecnie na swiecie w mediach i w prywatnych rozmowach istnieje najwidoczniej tylko jeden temat, ktory czlowiek juz wydala z siebie wszystkimi dziurami i porami ;)))))))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tina.

Raczej dwa tematy, ale ten drugi jest jeszcze bardziej wnerwiający i dotyczy polityki :(
Temat wyborów doprowadza mnie do białej gorączki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pσtter

W niedzielę i tak wyborów nie będzie, chyba że będą Cię wybierać na prezydentkę eSeFów, to pierwszy pójdę do urn. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tina.

Byłam za Różalem :)
Teraz muszę się zastanowić komu kibicować.....A słyszałeś O Hubim ?
Back to play
Emocje do pełna Yonex #emocjedopełna #Grupalotos #tennis #hubi

| Odpowiedz
blokuj
Pσtter

A ja wszystkich lubię - Collinsów, modelki, Pati z Żanką, Delągów i nawet Ernestów. Ktoś musi jęczeć jak Ola Domańska w tym programie. ;D Grażki szkoda.

| Odpowiedz
blokuj
Pσtter

W sprawie Grażyny słyszałem różne opinie. Imka nie płaciła rat leasingowych, jest dług, właściciel wystosował ofertę do fundacji Grażyny. Nie widzę tutaj wrogiego przejęcia. Wolszczak deklaruje chęć współpracy z Karolakiem.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Arletta

Aha, czyli jak będę chciała zostać Królową Polski, to wystarczy, że zapiszę się do PISu ?
>>> A to już wolę być Matką Polką :D

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Arletta

Tina to najspokojniejsza duszyczka na tym popieprzonym świecie. Jej się nikt nie boi, bo ona nie potrafi się gniewać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.