Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Mikkel Michelsen chce zgody na wyjazd z Polski. "Nie podpiszę papieru, który zabroni mi jazdy w innych ligach"

- Mieszkam w Polsce, ale chcę mieć możliwość ścigania się we wszystkich ligach - mówi Mikkel Michelsen, zawodnik Motoru Lublin. Duńczyk stwierdził, że nie podpisze dokumentu zabraniającego mu jazdy poza PGE Ekstraligą.

przeczytaj cały artykuł

AveMotor

@sibi-gw Zagar nie ma zakazu ze swojej federacji,jemu wystarczy podpłacić;) Co zrobi gorzowska Stal bez swoich dwóch duńczyków? a miało być tak pięknie .....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
M_a_r_e_k

@AveMotor: propaganda Motoru na poziomie rządu . Wszyscy podpisali ale jednak nie wszyscy :):) Ty się o Stal nie bój , damy sobie radę jak zawsze :):)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pinsek

Ty sie Capie martw by Zagar lisci niewyplacal bo lubi lac mechaników Duńczycy przyjada do Pl.a czy Wy będziecie mieli nowy stadion to juz takie pewnie nie jest i co zatym idzie za rok przerwa ile mozna jeździć na takim czyms jak u Was jest

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Tyghlon

@M_a_r_e_k: Marek nie pisz do Ave jak do Motoru no proszę, dacie sobie rade i my też sobie poradzimy nie wiem na ch.. on jakies zlosliwosci i prowokacje robi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.