Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Na pełnym gazie: Emocjonalny szantaż. Nie dziwię się federacjom i obcokrajowcom (felieton)

PGE Ekstraliga rusza w czerwcu, ale czy z większością obcokrajowców? Tego nie wiemy. Duńczycy, Szwedzi czy Brytyjczycy nie chcą dać zgody na starty swoich zawodników u nas i ja ich doskonale rozumiem.

przeczytaj cały artykuł


Stefan Balon

Ten sam Jasio w felietonie z 13.04 grzmiał:
"Sytuacja jest paradoksalna, bo robi się coś wbrew nam w sytuacji, gdy to od Polski zależy wszystko w światowym speedwayu, gdy to Polska powinna mieć najwięcej do powiedzenia. (...) Mam świadomość tego, że impreza organizowana przez BSI to mistrzostwa świata, ale pamiętajmy też, że my dostarczamy finanse żużlowcom. Bez nas oni nawet nie mieliby za co pojechać w Speedway of Nations. Gdyby do nich należało prawo głosu, to we wrześniu czy w październiku woleliby jechać ligę w Polsce, a nie zawody SoN. Bo u nas zarobią, a tamta impreza może co najwyżej wyjdzie na zero.

https://sportowefakty....y-nic-do-p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Artysta_KombinATor

@Stefan Balon: Ale on tutaj sobie nie zaprzecza. Wtedy grzmiał na BSI że ustaliło daty bez konsultacji z federacjami a teraz grzmi na Ekstraligę że też sobie coś ustaliła bez konsultacji. Jak nie przepadam za Panem Krzystyniakiem to ostatnio gada nawet z sensem. Od nas faktycznie powinno dużo zależeć ale nie w sposób że my najważniejsi a nikt inny się nie liczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.