Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów. Vardar Skopje uratowany. Koniec ery Siergieja Samsonenki

Bez milionera Siergieja Samsonenki, za to z niezłymi perspektywami na przyszłość. Były prezes Mihajlo Mihajlovski zostanie nowym właścicielem Vardaru Skopje. Zwycięzcy Ligi Mistrzów mają przestać drżeć o swoją przyszłość.

przeczytaj cały artykuł


jerseyus

@WISŁA1947 - Chciałeś zabłysnąć. Problem jednak w tym, że w Skopje nie ma Ikei. Chętnych zapraszam do zapoznania się z rankingami drużynowymi na moim blogu w SF. Klikajcie w awatar, a dalej już łatwo znaleźć. W komentarzach będę wrzucał w odcinkach. Dziś bramka. 1. PSG - 529
2. VIVE - 527
3. BARCELONA - 525
4. PICK - 505
5. VESZPREM - 484
6. FLENSBURG - 474
7. PORTO - 470
8. KIEL - 453
9. MIESZKOW - 451
10. AALBORG - 447
11. MONTPELLIER - 445
12. MOTOR - 434
13. ELVERUM - 415
14. ZAGRZEB - 403
15. CELJE - 393
16. VARDAR - 349
Przez większą część sezonu w klasyfikacji przewodziła Barcelona. Jednak na koniec trzy pierwsze drużyny właściwie na remis. Niesamowitą przemianę w trakcie sezonu przeszła bramka Kielc. Na półmetku zajmowała ona dopiero 14 miejsce i przypominała tę z ostatnich kilku sezonów. Utrata kilku ważnych punktów w tym czasie będzie kosztować kielczan udział w ewentualnym grudniowym F4. W drugiej części sezonu Wolff przeszedł niesamowitą metamorfozę. Nie można też zapominać o pojedynczych, bardzo dobrych występach Korneckiego, który może się pochwalić jedną z najwyższych średnich skuteczności w LM. Wysoko też Pick - w tym przypadku zauważam jednak ciekawą tendencję - po raz kolejny im bliżej końca sezonu, tym Mikler broni coraz słabiej. Dopiero na 8 miejscu Kilonia. I jest to efekt nie tylko przeciętnej gry Quenstedta, ale też nie najwyższej formy Landina. Na końcu zdecydowanie Vardar. Po odejściu Milosavljeva powstała tam potężna dziura, której nie zasypał ani beznadziejny Ghedbane (wyszedł mu jeden mecz - zgadnijcie kto zrobił z niego bohatera :))), ani Łotysz Kugis, przesunięty w trakcie sezonu do drugiej drużyny. Pod koniec sezonu odważnie postawiono na młodziutkiego Kizicia, który pokazał, że może wyrosnąć z niego kawał bramkarza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.