Wątek dotyczący artykułu

Debata prezydencka. "Kto go wpuścił do studia?". Marcin Gortat wyśmiał kandydata

Marcin Gortat śledził debatę prezydencką, a w jej trakcie był aktywny w mediach społecznościowych. "Kto go wpuścił do studia?" - napisał o Stanisławie Żółtku, wyśmiewając kandydata na prezydenta RP.

przeczytaj cały artykuł

Alan Kryś

Gortat XD żyj sobie w tej swojej Amryce pełnej lewactwa.
Północnej i południowej, tam pełno transów. Lepiej być transem niż pedziem i jeszcze mieć z tego hajs. Bo moda na to. Sorry kolego Marcinie nie u nas.
Fajnie, nie mam niz przeciwko homo. Żyjcie sobie jak chcece, ale nie ja zboczyłem. Wy! Dlatego zboczcie dalej i nie domagajcie się wymuszenia praw na nas obywatelach tworzących rodziny kobieta-mężczyzna=dziecko. Co daja dwa penisy? Spe***. Jak komuś się to podoba to okej, zaakceptować was moge. Ale nie dla praw, dla osob ktore nie zrodzą"dziecka" ze związku. I tu najazd z waszej strony - tyle dzieci jest bezdomnych.
Statystycznie homoseksualizm faktyczny to około 2% maksymalnie 5%, a i was w tej nikłej statystyce sa patusy. W wiekszosci głównie. Prawdziwi homoseksualici zawieracą się w >1%, statystycznie 0.2%-4%. Uwzględniając osoby biseksualne.
Biedroniu drogi - jesteś obleśny. Kto ma nami rządzić?! Homo "sapiens"?
Wy*r**** co się da? Albo dać d**** Kifafie? Kupicie sztucznego p******* i da rade. Wy to udowodniliscie, a w sumie - Ty to lubisz mieć w miejsciu gdzie coś nie dochodzi ;) Zal mi opozycji. Wypaliliscie się. Na kogo mam głosować?! Na wyborców tym co maja kasy jak gnoju i narzekaja wiecznie? Czy to PiS, czy PO czy BÓG wie co?! Trzeba było wydawac rozsadnie, a nie płakać teraz bo kryzys i brak kasy Xd zal mi was nygusy. Ja robie za waciki jak i moja rodzina, ale wspólnie przetrwamy kryzys. JAKO rodzina!
Wy wierzycie w kase, ja w empatie i uczucia!
I tego zycze kazdemu z was !! Moi przyjaciele!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.