Wątek dotyczący artykułu

Siatkówka. Przerażające wspomnienie Tomasza Swędrowskiego. "Nie wiem, co by się stało, gdyby nie interwencja policji"

Jego głos utożsamiany jest z sukcesami polskiej siatkówki. Chwile grozy przeżył w Teheranie i Sofii, gdzie został zaatakowany przez szowinistycznych kibiców. - Grozili mi nawet pięściami. Strasznie się wtedy bałem - wyjaśnia nam Tomasz Swędrowski.

przeczytaj cały artykuł

klejton

Pan Tomek zapomniał, że w finale LM pomiędzy Skrą a Zenitem był chalenge. I nawet przy wspomnianej piłce meczowej i ataku Winiarskiego został wykorzystany. Sędzia jednak nie dopatrzył się bloku, chociaż wszyscy inni na hali na telebimach i przed telewizorami widzieli :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czesio1

@klejton: A czy to przypadkiem nie było tak że bloku nie można było sprawdzić i dlatego Skra nie miala możliwości weryfikacji tej akcji? Mógł to zro IC sędzia sam biorąc challenge dla siebie ale chyba nawet nie wziął. Nie tak to było?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.