Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga Kobiet. Reprezentantka Czarnogóry w Lublinie. Djurdjina Malović związała się z Perłą

Prawa rozgrywająca Djurdjina Malović pierwszym zagranicznym wzmocnieniem Perły Lublin. 24-latka jest reprezentantką Czarnogóry.

przeczytaj cały artykuł


oli

Zobaczymy z jakim nastawieniem przyjdzie do Lublina, już Ivana Bozović miała być gwiazdą ligi a jak się skończyło to wszyscy pamiętają. Jak będzie traktowała nasza ligę poważnie i chciała się odbudować to super - będzie z niej pożytek. Jedno jest pewne ani Bożenka ani trener Lis nie ściągnąłby takiej i pewnie kolejnych które przyjdą do Lublina. Więc zatrudnienie Kima doda sporo świeżości lidze - w końcu przestaniemy się obracać wśród tych samych nazwisk wędrujących z klubu do klubu. Transfery za czasów Lisa to było wyciąganie zawodniczek z upadającego Vistalu czy Pogoni - wtedy to było ok, teraz trzeba lepszego rozeznania na rynku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rogoMKS

@oli: Myślę, że jak przyjdzie do Kima a nie jakiegoś nieudanego Hrupka i mając tu już koleżankę w postaci Kingi, to i nastawienie będzie odpowiednie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.