Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Gleb Czugunow: Jestem Polakiem, ale Rosję wciąż kocham. I wierzę, że Putin szanuje mój wybór [WYWIAD]

Pochodzi z biednego Saławatu, na wyjazd do naszego kraju namówił go tata, a w ważnych sprawach radzi się mamy. Miesiąc temu otrzymał polskie obywatelstwo. W jego rodzinie nie wszyscy są zachwyceni. - Ale Polska jest moim drugim domem - mówi Czugunow.

przeczytaj cały artykuł

Kung Lao

Brawo Gleb facet musi zarabiać. Ja za niecały rok będę już miał pasek niemiecki ale zachowuję też polski. Pewne rzeczy ułatwiają życie ty to wiesz i ja to wiem. Ja będę zawsze Polakiem a ty Ruskiem i nic tego nie zmieni. A na marzycieli-husarzy nie zwracaj uwagi to z reguły ludzie co bez 500+ nie dopinają domowego budżetu. im zawsze żal. Dobrze zrobiłeś Gleb bo facet musi zarabiać i nie ma co się tłumaczyć. W życiu trzeba mieć luz iść do przodu i płacić uczciwie podatki. Niektórzy tego nigdy nie zrozumieją.

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|17)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Kung Lao

@Pinsek: Hahahah:))) Weź się do roboty koleszko z malinowym nosem bo na starość zostaniesz z emeryturą 500 zł o ile ją dostaniesz. Będziesz miał wtedy dużo czasu kontemplować swoją polskość chodząc od śmietnika do śmietnika. Głupi lamusie:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Kung Lao

@Pinsek: HEHE Ty mała amebo umysłowa każdy wie, że wcześniej miałem konto Xing Zao Chan. Widzę, że śledzisz mój profil....podnieca cię to....a teraz won śmietniki szabrować bo konkurencja cię wyprzedzi. Biedny dziadu:)))) Zablokowałbym cię ale mam z ciebie bekę psi dzyndzlu.:)))))

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Kung Lao

@Pinsek: Sam się podpie...asz :))) jesteś taką samą amebą jak twój niebieski chłopak/dziewczyna. Kończę z tobą dyskusje. Wracaj małorolny do szkoły i naucz się pisać konfidencie. Sam sobie zrobiłeś drugie konto żeby minusować ludzi z Lublina i ich podpier....ć każdy to wie wiejski cw...u. Paszła won sabaka.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.