Wątek dotyczący artykułu

Czesi już grają. "Nastroje w kraju sprzyjają piłce, teraz trwa walka o powrót kibiców"

W sobotę nastąpił restart ligi czeskiej i w ten sposób nasi południowi sąsiedzi dołączyli do krajów, które jako pierwsze odmrażają futbol. - Poradziliśmy sobie z epidemią całkiem sprawnie, ale porównania do Polski nie mają sensu - mówi Petr Nemec.

przeczytaj cały artykuł


JJS

Z Czechami to my się nie możemy porównywać:w Czechach łatwo wprowadzć dyscyplinę /maseczki,kwarantanne itp/w Polsce suwerren jest niezdyscyplinowany a na dodatek wtedy gdy już epidemia była to władza jej jeszcze nie dostrzegała a niektórzy twierdzili że z Chin do polski jest daleko i nie doleci.W Polsce jest zwyczaj"Jak się pali to należy kopać studnie".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Karol Nowak

@JJS: Ale Pan pier**lisz za przeproszeniem. Czesi są mniej zdyscyplinowanym narodem, ale tam władza nie łamała praw konstytucyjnych. Wprowadzono stan wyjątkowy, następnie szybkie decyzje i po sprawie. Nie zmienia to jednak faktu, że w Pradze odbywają się protesty antyrządowe. Tam policja ich nie bije i nie strzela do nich kulkami gazowymi tak jak w tym Polskim neofaszystowskim tworze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.