Wątek dotyczący artykułu

Boks. Andrzej Gołota nie myśli o powrocie na ring. Z Tysonem mógłby walczyć nawet bez ćwiczeń

Mike Tyson planuje powrót na ring i stoczenie charytatywnego pojedynku z Evanderem Holyfieldem. O możliwości walki z Tysonem wypowiedział się też Andrzej Gołota.

przeczytaj cały artykuł


OSKAR_B

Na youtube jest walka Saleta-McCall z 2005 roku, gdzie w narożniku Salety stał Najman, więc to byłaby piękna historia-Najman w narożniku Gołoty walczącego po raz drugi z Tysonem, bo teraz to podobno ,,dobrzy koledzy są", ale szkoda już i tak mocno poobijanej twarzy Andrzeja, ale jednak ja widzę szansę, aby Borek zrobił ,,galę na gołe pięści 2 na 2": Najman z Gołotą na Adamka z Fonfarą, bo Tyson to chyba jednak dalej ,,zbyt duży kaliber dla Andrew", a tak wszyscy zainteresowani mogliby zrobić ,,niezły biznes". Tylko jak kulturysta bije Najmana to Gołota musiałby pobić ich dwóch, ale może jakieś ciosy poniżej pasa i dałby radę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marian Paździoch

@OSKAR_B: Bądźmy poważni i nie porównujmy Gołoty, który w latach świetności był w pierwszej 10 pięściarzy wagi ciężkiej do pajaca takiego jak Najman.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.