Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Wiadomo, gdzie będzie grać Magdalena Stysiak w przyszłym sezonie

Na oficjalnej stronie Savino Del Bene Scandicci poinformowano, że Magdalena Stysiak pozostaje we włoskim klubie na kolejny sezon. - Będziemy dobrym zespołem i powalczymy o coraz wyższe cele - podkreśla reprezentantka Polski.

przeczytaj cały artykuł

kokik

@Igor Kowalik: Fajnie jakby zeszła z celowniku Fenerbahce, bo jak Terzić będzie widział jak ona gra to wyjdzie siebie. Niech znajdzie ligę, w której będzie kończyć piłki z krótkiej. Najlepiej rosyjska, nadąży z blokiem, bo tam świeczki wystawiają i gorzej bronią. Fenerbahce też coś. phi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Igor Kowalik

@kokik: samo zainteresowanie Fenerbahce świadczy o tym że to naprawdę bardzo dobra zawodniczka.Znasz się na siatkówce i wiesz że Terzic byle kogo by nie chciał.Agnieszka to jest po prostu taka środkowa która musi dostać dobrą piłkę , niestety Wołosz nie umie z nią grać zbyt dobrze , w Scandicci było widać że jej gra przy Malinov wygląda dużo lepiej.W Turcji jest limit obcokrajowców 3 na boisku - Fenerbahce na teraz ma Mihajlovic i Vargas z tym że Kubanka gra na tureckich papierach co zwiększa pole manewru.Busa ma tam iść za Kelsey Robinson która odchodzi do Chin i chcieli Veljikovic na środek ale ona zostaje we Włoszech bo Lisinac przedłużył kontrakt z Trentino.Stąd oferta dla Kąkolewskiej - ma grać w pierwszej szóstce razem z Erdem na środku bo żona Guidettiego kończy karierę z tego co słyszałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kokik

@Igor Kowalik: Poglądamy jej występy w LM i lidze tureckiej na kanale TRT Spor to zobaczymy czy to był trafiony transfer. Busa tj. w reprze będzie tylko przyjmować, bo w ataku 2 Grajber. Ciekawe jaka zagraniczna gwiazda na przyjęciu zagra w Eczacibasi?

| Odpowiedz
blokuj
kokik

@Igor Kowalik: A przynajamniej całe szczęście, że w Chemiku nie zagra. Jeszcze Brakocević przeżyje, że będzie grać w Policach.

| Odpowiedz
blokuj
Igor Kowalik

@kokik: w Eczacibasi Jordan Thompson ma grać na przyjęciu , z Baladin prawdopodobnie.Ogbogu przychodzi na środek , Boskovic zostaje i limity wyczerpane.Ten klub dużo stracił pod względem finansowym przez pandemię , stąd odejście Kim i Pereiry.Busa jakąś wielką strzelbą nie jest ale nie porównuj jej do Grajber , bo Serbka wyprzedza ją o lata świetlne.A Kąkolewska może zagra w Chemiku chociaż wydaje mi się że jednak Fenerbahce bo takiemu klubowi się nie odmawia.

| Odpowiedz
blokuj
Igor Kowalik

@kokik: a jeszcze zapomniałem dodać że Mirkovic przychodzi do Eczacibasi - jak biorą taką słabą rozgrywającą to tylko pokazuje że krucho z kasą.Ale pewnie i tak będzie grzała ławę bo będą woleli wystawiać Amerykanki i Boskovic a rozgrywać będzie jakaś Turczynka.

| Odpowiedz
blokuj
kokik

@Igor Kowalik: Dziwne transfery Eczacibasi, przecież Jordan Thompson to nominalna atakująca. Jak grała w Fenerbahce w jakimś meczu kilka razy jakoś przyjęła piłkę, ale jak było co raz gorzej to potem z Vargas Terzić zrobił przyjmującą, bo pamiętam kiedyś grała jako przyjmująca 5 lat temu, może. Mirković i Eczacibasi nigdy bym nie pomyślał, że tam zagra. Katarzyna Skorupa i Eczacibasi to rozumiem.

| Odpowiedz
blokuj
Igor Kowalik

@kokik: jakoś będą musieli ją tam ustawić bo na atak nie ma szans bo nie wygra rywalizacji z Boskovic.W Turcji znów Vakifbank nie będzie miał konkurencji bo ma najstabilniejszy sponsoring i nic nie stracą przez pandemię.Nie wiem czy słyszałeś i ile w tym prawdy ale ponoć Developres chce sprowadzić Karakurt.

| Odpowiedz
blokuj
kokik

@Igor Kowalik: Nic nie słyszałem o tym, że ma grać w Rzeszowie. Nie puszczą jej z Turcji, prawdopodobnie zagra w THY, lepsza ona byłaby niż jakaś Kiera van Ryk. Matko ciekawe kto za Gyselle Silvę przyjdzie, chciałbym Lippman, bliżej miałaby do Niemiec. Karsta Lowe może.

| Odpowiedz
blokuj
Igor Kowalik

@kokik: racja Karakurt byłaby lepsza od ten Kanadyjki tylko mam obawy czy Antiga by sobie z nią poradził , przecież ona zachowuje się jak upośledzona.Cóż w Chemiku chyba Brakocevic , ja bym chętnie zobaczył Boskovic albo Drews jeśli ma być ktoś zza granicy.

| Odpowiedz
blokuj
kokik

@Igor Kowalik: ja też bym je chciał, ale już niestety zaklepane. Oczywiście w naszej polskiej lidze zagrają przed 40 wcześniej nie ma co liczyć.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.