Wątek dotyczący artykułu

Żużel. To już cztery lata od śmierci Krystiana Rempały. Pamięć o nim nigdy nie minie

Dokładnie cztery lata temu, 28 maja odszedł Krystian Rempała. 18-letni żużlowiec Unii Tarnów stracił życie wskutek obrażeń, których doznał w wyniku upadku w Rybniku sześć dni wcześniej. To ostatni śmiertelny wypadek w polskim żużlu.

przeczytaj cały artykuł


Michał Huć

Byłem na meczu i siedziałem na łuku na dole bo było pełno, w pewnym momencie zobaczyłem tylko koziołkujący kask...nigdy tego nie zapomnę w pierwszym momencie pomyślałem, że chłopakowi głowę urwało :/ Straszna kraksa i żal Człowieka.
Pamiętam też drugie zdarzenie, po jakiejś godzinie oczekiwania, na trybuny wszedł kibic który był podobno w parku maszyn, powiedział: Stary Rempała podobno prawie zemdlał po wypadku i krzyczał zabiłem syna zabiłem syna... nie zapiął mu kasku.
Tyle wiem wiem też jak motocyklista że kasku zapiętego nie da się zdjąć, wiem też jako 43 letni człowiek i człowiek chodzący na żużel od dziecka że takich wypadków w pierwszym łuku i nie tylko że kogoś pociągnęło itd. itp. widziałem dziesiątki, pretensji kibiców UT nie rozumiem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hirundines

@Michał Huć:
Szanowny Panie, postaram się wytłumaczyć.
1. Pan Jan Krzystyniak również jest motocyklistą, a mimo to na tych łamach pisał, że nie można mieć absolutnej pewności, czy siła lecącego motocykla nie jest w stanie zerwać prawidłowo zapiętego kasku.
2. Oskarżanie tego, kto nie może się bronić jest niehonorowe. Winę trzeba bezspornie udowodnić.
3. Sugerowanie, że człowiek, który od lat jeździł na motocyklu, miał za sobą dwa sezony seniorskich rozgrywek oraz występy w reprezentacji juniorskiej, zapomniał zapiąć kasku, kwalifikuje się do skeczu na Rybnicką Jesień Kabaretową, a oskarżanie ojca, żenie zapiął kasku dorosłemu synowi kwalifikuje się do innej słynnej instytucji z Rybnika.
4. Otoczka powtórzonego 23 czerwca meczu była pogardą dla cierpienia bliskich Krystiana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.