Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga. Liderzy zostają w Chrobrym Głogów

Kolejne decyzje kadrowe w Chrobrym Głogów. W klubie Superligi zostaną podstawowi gracze, Adam Babicz i Damian Krzysztofik.

przeczytaj cały artykuł

ququ

Przyznam, że z zaciekawieniem spoglądam na kadrę Chrobrego. Uważam, że bramka nadal będzie miała swój poziom, a może nawet lepszy. Nie znam zawodnika z Ukrainy, nigdy nie widziałem jak gra, ale mam nadzieję, że to wzmocnienie. Prawe Rozegranie bardzo mocne. Kamil Sadowski potwierdził jak wrócił po kontuzji, że jego wysoki poziom zostanie utrzymany, wraz z Buinenko, i Warmijak? . Czyli odejdzie Jamioł? Środek Przysiek. Nie wiem jakie plany są odnośnie środka czy będzie nowy zawodnik skoro odchodzi Makowiejew. Lewa połówka Babicz, Tilte, Tomek Klinger? Koło bardzo solidne, uważam, że ten duet jest w pierwszej piątce ligi. Szkydła bardzo ciekawe, mam nadzieję, że będa więcej wykorzystane. No i kapitan Krzysiu Tylutki, szef obrony. Według mojej oceny skład lepszy niż przed poprzednim sezonem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
handbaALL FOR ME...

@ququ: Buinenko w Chrobrym raczej nie zostanie. Na środku będzie Tilte i Przysiek. Fajnie by było, gdyby Chrobry powalczył o Bąka, ale na to się nie zanosi, nie przy tych władzach. Duet Sadowski-Bąk dałby mnóstwo jakości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.