Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Motor - Moje Bermudy Stal: Goście na kolanach! To był nokaut. Kolejne męki Zmarzlika [RELACJA]

Moje Bermudy Stal znokautowana przez Motor! Goście przegrali w Lublinie 37:53, a kolejny raz problemy z prędkością miał Bartosz Zmarzlik. Po dwóch kolejkach PGE Ekstraligi jak na dłoni widać, że w Gorzowie mamy do czynienia z kryzysem.

przeczytaj cały artykuł

tasman2801

Ciekawe ile drużyn wygra u siebie z Lesznem i w Lublinie. Dopiero po dwa mecze. Pożyjemy zobaczymy. Narazie jakoś mnie to nie martwi, a nawet nie jestem jakoś zdziwiony tymi przegranymi, rozmiarami już trochę tak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
D-W-R

@tasman2801: dziwi tylko rozmiar przegranej w Lublinie, tym bardziej że początek był dobry. Z Lesznem 8 punktów to nie wstyd ;) Ale tak często bywa, że wynik nie odzwierciedla prawdziwego potencjału i postawy. Thomsen, Bartek, KK - zapowiada się że już za chwilę będą szaleć na torze. Zobaczymy co będzie dalej, wczoraj Karczmarz bardzo mi zaimponował. A to w juniorce tkwi nasz największy problem. Bartkowiak chyba robi te zera dla żartu. No i największa niewiadoma to PUK i Szymek. Zobaczymy, póki co nie jest tak tragicznie jak nam wciskają ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.