Wątek dotyczący artykułu

Adam Małysz przekazał najnowsze informacje. "Nie mam żadnych objawów"

Adam Małysz ogłosił, że jest chory na Covid-19. Po tym, jak miał kontakt z osobą zakażoną, postanowił się zbadać. Wynik przyszedł w poniedziałek. - Czuję się bardzo dobrze - przekonuje legenda polskich skoków.

przeczytaj cały artykuł


Patoz

Bezobjawowy to jest kretynizm co poniektórych. Testy w większości są tak skonstruowane, żeby dawać pozytywny wynik i być narzędziem w rękach rządowych manipulantów. Niedługo pan minister każe stać na jednej nodze, żeby ograniczyć kontakt z podłożem a bezobjawowi kretyni wezmą to za "dobrą monetę". Niech no tylko skończą się wybory a zapowiadana "druga fala" nagle stanie się rzeczywistością. Nie ważne, że tyko wirtualną ale o tragedio w nią ludzie bardziej wierzą, niż w to, co widzą bezpośrednio dookoła. Klasyka, serial "Ranczo" i popłoch wywołany przez cwaniaka Czerepacha z powodu rzekomego wyrojenia się meszki. Analogia aż nadto przekonywująca. Polecam samodzielne, konstruktywne myślenie i odsyłam do alternatywnych źródeł wiedzy. Nie dajcie sobą manipulować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.