Wątek dotyczący artykułu

Wybory 2020. Grupa Polonii wsparła Andrzeja Dudę. Na pierwszym planie Tomasz Adamek

Tomasz Adamek wraz z liczną grupą Polonii przywitał w Waszyngtonie Andrzeja Dudę w Stanach Zjednoczonych. Kilkaset osób wyraziło poparcie dla obecnego prezydenta w nadchodzących wyborach. "Andrzej Duda, pierwsza tura" - skandowano.

przeczytaj cały artykuł

Roman Sieminski

To ja ci Rodaku wyjasnie... bo slabo wiesz : jestem na slabiutkiej emeryturce w Ojczyznie gdzie zdzieraja z nas podatki... PLACE W POLSCE podatki !!! ..a tutaj w USA dorabiam aby zyc ...mam dopiero 68 lat ..Dotarlo do glowki !!!!???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
steffen

@Roman Sieminski: A kultura i umiejętność czytania ze zrozumieniem została w Polsce, wraz z tymi marnymi podatkami od słabiutkiej emerytury?
Napisałem wyraźnie że prawo głosu powinien mieć tylko ten kto płaci w Polsce podatki. Jeśli naprawdę je płacisz to mój sprzeciw ciebie przecież nie dotyczy, więc się tak nie unoś. A emeryturę masz taką na jaką sobie zapracowałeś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.