Wątek dotyczący artykułu

PKO Ekstraklasa. Legia remisuje z Piastem w Warszawie i wciąż jest krok od mistrzostwa

Legia Warszawa przez ponad pół godziny grała z Piastem Gliwice z przewagą jednego zawodnika, a jednak tylko zremisowała z aktualnym mistrzem Polski 1:1. Musi więc poczekać na tytuł co najmniej tydzień.

przeczytaj cały artykuł

Szczery do ......

Legia tak i tak ma już mistrza w kieszeni . Ale po co Maciniak znowu robił wszystko by Legla nie przegrała . Wyrzucił zawodnika Piasta dając mu drugą żółtą za naprawde drobny faul . Karny był tak ewidentny że nie ryzykowal nie podyktowania . Tylko dlaczego nie dał po tym faulu Wszolkowi żółtej ? Dlaczego nie dał Witesce drugiej żółtej za wręcz brutalny faul na zawodniku Piasta . Powtarzam , nie chodzi mi o to żeby Legla przegrała lecz o zwykłą uczciwość na boisku .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
medicyn

@Szczery do ......: proszę Cię poczytaj za co żółta w polu karnym dostajesz a Wieteska uderzył barkiem kolesia w vark i szyję? Przeciez tamci grali tak padoline że powinni żółte za symulke dostac. Obejrzyj powtórki. Jeszcze jedno - kogotu pzpn ciągnie, Piast grał 6 meczy w przewadze?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szczery do ......

@medicyn: każdy widzi co chce , sam napisałeś , zatakował , czy li piłka go wcale nie interesowała , a zresztą co mnie to obchodzi , mądry zrozumie sam a głupi będzie bredził , pisz co chcesz , mi to wisi , wiem swoje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Moimzdaniem

@Szczery do ......: Oglądam trochę meczy. Prawie zawsze są błędy sędziowskie. Nie rozumiem tylko dlaczego mało kogo obchodzą w meczach bez Legii, albo na jej nie korzyść. Co Wam ludzie jest? Kompleksy? Mania prześladowcza? Uprzedzenia? Co do Marciniaka to nie mam pojęcia skąd jego wysoka pozycja w UEFA. Niczym się nie wyróżnia. Krzywdził i pomagał wielu drużynom. Nie sądzę , że celowo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Butch

@Szczery do ......: Przynajmniej jeden komentarz w sprawie meczu a nie nienawisci do Lefii do ktorej sie przyzwyczailismy i nie przeszkadza. Zgadzam sie a jestem kibicem L to przynajmniej obiektywny komentarz. Inni plują na Legie ale nie pisza nic o tym co ma zwiazek z meczem .To co robil Wieteska to koszmar. Legia grała slabo i bez płynności w akcjach. Mistrza zdobędą trochę później.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Kamil Chmielewski

@Szczery do ......: drobny? Łapy trzyma się przy sobie a nie ciągnie zawodnika za koszulkę w pełnym biegu. Debilem trzeba być by nie wiedzieć że się za takie zachowanie kartkę dostanie. A jeszcze większym Debilem trzeba być w momencie takiego zachowania wiedząc że jednak kartkę już się ma.

| Odpowiedz
blokuj
Mateusz Kunicki

@Szczery do ......: Karny ewidentny xd. Gdybyś oglądał mecz w telewizji widziałbyś że sam się potknął a w magazynie GOL nawet to potwierdzili. A czerwo jak najbardziej się należało, ponieważ Rymaniak ciągnął Luqiniasa za koszulkę i to akurat jest przewinienie. A o tym, że w tym meczu było dużo nie sprawiedliwości po obu stronach to się zgadzam.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.