Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Transfery. Krajobraz po blamażu. Stal nierówna, a liga jedzie ekspresowo. Wiktor Kułakow potrzebny od zaraz?

- Nie ma na co czekać. Liga jedzie ekspresowo, a drużyna jest pod formą. Jeden transfer, najlepiej z Apatora, byłby wskazany – mówi o sytuacji w Moje Bermudy Stali Sławomir Kryjom i doradza gorzowianom sięgnięcie po Wiktora Kułakowa.

przeczytaj cały artykuł

rose.yeah.bunnyXD

Spalić od razu Iversena? No ciezka sytuacja Stali, jak nie wygrają w Falubazie moze byc po 7 kolejkach Jajeczko. Natomiast powinni zając 7 miejsce, 6 punktów są w stanie zrobić, a prawdopodobnie tyle będzie trzeba osiągnąć aby wyprzedzić ROW. ROW jest w stanie jeszcze sprawic sensacje z Grudziądzem, ale czy z resztą? Leszno Czestochowa na pewno poza zasięgiem, natomiast moze dojsc jeszcze wygrana z Wrocławiem, jesli tam bedzie zawieszony Drabik. W Rybniku byłoby ciekawiej gdyby mnie porażka z Falubazem. A Stal Gorzow, jest w stanie wedlug mnie wygrac w Zielonej Gorze i tylko tam, chyba ze zakreca sie jescze kolo remisu we Wroclawiu, ale tutaj, jak mowie sytuacja z Drabikiem podyktuje siłe Wrocławia na reszte sezonu. Wracajhac do Iversena, ten kto zna tego typu zawodnikow wie, ze akurat to taki typ ktory potrzebuje jezdzic codziennie, w innym wypadku jest cieniem samego siebvie, a sytacja z coronowirusem i jedna liga, i brakiej jazd, dyktuje jego potencjal. On jest dobrym zawodnikiem na 7-10 pkt, ale brak jazdy skutecznie go wytrąca, tym bardziej ze dopiero w 3 spotkaniu wskoczyl do skladu. Typuje ze Gorzow 1 punkt na 7 spotkan powinoien zdobyc, a ten 1 to bedzie remis w Zielonej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-ABC-

@rose.yeah.bunnyXD: raczej Falubaz spuści łomot i w Gorzowie i i siebie...i Zmarzlika kilka razy na zero przywiozą.... zeszły sezon się kłania...a w tym Gorzów wygląda dużo gorzej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.