Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Stal - Włókniarz. Pożar i poważna awaria oświetlenia w Gorzowie. W piątek żużlowcy już nie pojadą

Po dziesiątym biegu przerwany został mecz pomiędzy Moje Bermudy Stalą Gorzów i Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Powodem była awaria oświetlenia. Doszło do pożaru rozdzielni. W piątek żużlowcy już nie pojadą.

przeczytaj cały artykuł

Prawdziwy Janusz

Każde inne rozwiązanie będzie powodowało spiskowe teorie i kompromitację. Sytuacja w tabeli stali, ostatnie trzy biegi przegrane przez gospodarzy, fakt że dostęp do rozdzielni ma tylko kilka osób etc, zwrot kosztów podróży, ewentualna punktowka i tak dalej i tak dalej i tak dalej. Zaczęło się już w pierwszym biegu od ostrzeżenia dla Madsena do tej pory nie wiem za co bo jeśli ktoś się ruszał to bodaj był to Holta kask biały.
Kompromitacja, skandal antyreklama dla żużla, potęguje to wszystko fakt że sędzia ani jury zawodów decyzji zgodnie z regulaminem nie podjęli tylko zrzucili odpowiedzialność na ekstraligę, nie zdziwiłbym bym się gdyby to zrobili z obawy o możliwie naruszenie nietykalności osobistej ze strony gospodarzy, to już jak pisałem spiskowe teorie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stivi

@Prawdziwy Janusz: Człowieku, nie idzie czytać Twoich postów pro-częstochowskich...lecz się człowieku, regulaminu nie znasz. Mecz zaliczony dla Stali bo już 10 biegów się odbyło. Nigdy na stadionie na ul. Śląskiej w Gorzowie nie byłeś ale się udzielasz jak "znafffca: ijak Macierewicz szukasz sensacji. Podpowiem Ci - to był wybuch :) Ogarnij się człowieku i czasami opuść to miasto co się rzadko pokazuje bo się Często-Chowa. Włókniarz mecz w plecak dostawał od samego początku i tylko dziękować może, że się światło skończyło bo więcej niż 4 pkt by przerąbali, a tak jest szansa na pkt bonusowy...ogarnij się człowieku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Prawdziwy Janusz

@Stivi: czytaj że zrozumieniem, był odnośnik do tzw spiskowych teorii. Regulamin mówi jasno choć ja ze względu na duch sportu i sportowa rywalizację wolałbym żeby mecz powtórzono. Kontynuowanie go nie wchodzi w grę że względu na fair play, niestety taki jest regulamin.
Czytaj proszę że zrozumieniem, a jeśli jak piszesz nie da się Mnie czytać to nie czytaj, nie komentuj.
Mimo wszystko pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Stivi

@Prawdziwy Janusz: ze względu na fair play chcesz mecz powtarzać, mimo iż odbyło się więcej niż 8 biegów??? Jaki jest regulamin...poczytaj dobrze. Wiesz co to siła wyższa? Wiesz co to POŻAR POZA STADIONEM??? Ja rozumiem, że w Częstochowie już dawno nic Wam się nie udaje łącznie z brakującym fragmentem autostrady A1 do Piotrkowa Trybunalskiego, DMP na żużlu też dawno nie widzieliście....ale bądź obiektywny...w Gorzowie na torze Twoi kolarze byli słabsi...a pożar pomógł kompromitacji, bo nagle by się okazało, że "Wielki Włókniarz" przegrał w Gorzowie 12 pkt...pech co?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Prawdziwy Janusz

@Stivi: ok czyli dym za parkiem maszyn w rzekomej rozdzielni to już nie stadion...
Zresztą to jest naprawdę najmniej istotne. Ważne jest to że NIE NA CAŁYM STADIONIE BRAKLO PRĄDU. BRAKOWAŁO PRĄDU BY ZASILIC DMUCHAWY DO BAND I PODAĆ PRĄD DO PULPITU SĘDZIOWSKIEGO. I przez to mecz został przerwany. A mógłby być kontynuowany gdyby był agregat prądotwórczy i zasilania do wyżej wymienonych zapewnił, ergo nie istotne jest co ja bym chciał a czego nie, ważny jest regulamin.
Cóż, poświęciłem chwilę żeby zobaczyć Twój profil użytkownika na tutejszym portalu i myślę że dalsza dyskusja niema sensu.
Ale mimo wszystko pozdrawiam.
P. S. W Gorzowie jak i na innych zuzlowych stadioanch w Polsce i Europie byłem nie raz nie dwa. Nie jestem fanatykiem Choc oczywiście kibicuje Medalikom, zdarza mi się krytycznie wypowiedzieć na temat Włókniarza.
W żużlu najbardziej lubię mijanki i rozstrzygniecie w 15 biegu.
Rozumiem Twój punkt widzenia i nie zamierzam się z Waszmoscia kłócić i przekonywać ze racja jest po mojej stronie. Wyrażam swoją opinię. Tylko tyle i aż tyle.
Moja świadczy o Mnie tak jak Opinie wygłaszane przez Ciebie Cie świadczą o Tobie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.