Wątek dotyczący artykułu

Piłka ręczna. Kibice rzucili się na pomoc PGE Kielce. Bertus Servaas zadowolony z efektów zbiórki

Od wielu lat PGE Kielce to najlepszy polski klub piłki ręcznej. Gdy jego przyszłość stanęła pod znakiem zapytania, na pomoc rzucili się kibice. Bertus Servaas dziękuje każdemu z nich za wpłacone pieniądze.

przeczytaj cały artykuł

hbll

Jeśli chodzi o zrzutkę, to obecne prawie 500 000 zł to i dużo, i mało. Dużo, bo to kupa kasy zebrana w bardzo rozsądny sposób. Mało, bo jeśli na mecze VIVE w CL przychodzi po 4000 ludzi (i zakładam, że nie zawsze są to ci sami ludzie), to gdyby każdy z nich dał tylko 100 zł, to już byłaby pokaźna kwota. A tak 40% z 500000 pochodzi od 4-5 osób. ----
Mimo wszystko mam nadzieję, że ta zbiórka jeszcze się rozkręci i "chociaż" do tego miliona dojdzie. Sam też dorzucę, bo niezależnie od tego, czy kibicujemy VIVE, Wiśle czy Nielbie Wągrowiec, kielczanie dali nam wszystkim w ostatnich latach więcej sukcesów i emocji sportowych, niż mogliśmy sobie wymarzyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS_WISŁA

@hbll: Ok zgadzam się i nie raz Kielczanom tu gratulowałem sukcesów a nawet kibicowałem w meczach LM. Czy nie uważasz jednak,że to zakrawa na patologię,że ten portal niby sportowy od 2 tygodni służy tylko do propagowania zbiórki na klub,którego właściciel szastał pieniędzmi a teraz ma kłopoty?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

@ZKS_WISŁA: Zwróć jednak uwagę, że w piłce ręcznej, poza szumem wokół VIVE, nie dzieje się teraz absolutnie nic. O czym więc pisać mają media? Z jednej strony to może i propagowanie zbiórki, z drugiej jednak nagłaśnianie kłopotów. Nie sądzę zatem, by była to wymarzona przez Bertusa reklama klubu. Moim zdaniem w tym najbardziej ogórkowym w historii sezonie trzeba pisać o VIVE, szczególnie że klub potrzebuje pomocy. Jestem również przekonany, że równie głośno byłoby o Wiśle, gdyby ta tak samo jej potrzebowała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ZKS_WISŁA

@hbll: nie jestem pewien.. ta strona jest prokielecka i widać to na kazdym kroku. kiedyś chociaż były materiały WisłaTV teraz już tylko Kielce i czubek ich nosa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
uły uły

@hbll: wez pod uwagę ze duzo, nawet bardzo dużo ludzi w Kielcach zarabia obecnie duzo mniej, jeśli w ogóle pracuje. Także sytuacja jest, jaka jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.