Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Dyrektor OSiR-u: Nie było podpalenia na Stali. Stadion będzie wyłączony na 3 tygodnie

- Zakończyliśmy inspekcję rozdzielni na stadionie Stali, w której wybuchł pożar na piątkowym meczu. Wykluczamy działanie osób trzecich. Przyczyną zwarcia i pożaru było to, że nie wytrzymał stycznik - mówi Włodzimierz Rój, dyrektor OSiR-u w Gorzowie.

przeczytaj cały artykuł


pure_speedway

Jeżeli zawodnik jadący na 1 miejscu defektuje bo zerwie mu się łańcuch czy pójdzie opona, to nikt nie zastanawia się nad tym czy zaliczyć mu wynik, a przeciez to nie jego wina. sytuacja jest nieciekawa ale taki jest regulamin, i powinien być przyznany walkower na korzyść Częstochowy nawet jesli stal nie zawiniła, zwyczajny pech. Jakby inna druzyna straciła przez kontuzje połowe składu to co? Ktoś by im za darmo punkty dawał bi to nie ich wina? Taki jest regulamin i ponoszą ryzyko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arczi91

@pure_speedway: Takie porównania są idiotyczne. Równie dobrze można przywołać sytuację z meczu w Gorzowie z Falubazem w 2012, gdy dowiedziano się o pechowej śmierci Richardsona. Lee miał pecha, zdarzenie losowe i to nawet nie na terenie stadionu Stali. Zawody przerwane po 11 biegach, wynik zaliczony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.