Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Półtora okrążenia. Pożar to nie opady deszczu. Mecz w Gorzowie należy powtórzyć [FELIETON]

"Zgodnie z przepisami, sytuacja z Gorzowa powinna skutkować walkowerem. Uważam natomiast, że powtórzenie tego meczu sprawi, że nie będzie niedomówień" - pisze w felietonie Marta Półtorak.

przeczytaj cały artykuł


tiger Stal Rzeszów

Żadnego powtarzania tylko walkower , w przeciwnym razie światło będzie gaslo na innych stadionach, jest początek sezonu, stal Gorzów jeszcze ma sporo spotkań, jeden walkower jeszcze nie ustawia tabeli a zapobiegnie kolejnym pożarom rozdzielni w Gorzowie i innych miastach o wiele lepiej niż straż pożarna i przeglądy techniczne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lukasz-Cz-wa

@tiger Stal Rzeszów: otóż to regulamin regulaminem i trzeba konsekwentnie przestrzegać, jak teraz nie ukarana Gorzowa to inne kluby będą podobnie kombinować, po 8 biegu niech przerywają kiedy pogoda nie pozwala na kontynuowanie meczu, w tym momencie jest ewidentna wina gospodarza obiektu awaria techniczna która regulaminowo musi być usunięta w 30 minut, na co dzień rozdzielnie się nie palą, skoro wiedzieli że prędzej czy później będzie awaria trzeba było ją modernizować w przerwie zimowej. Walkower i kara finansowa, a dalej niech stal dochodzi się z miastem. Chyba że zwrócą koszta Włókniarzowi to niech jadą jeszcze raz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.