Wątek dotyczący artykułu

Zbigniew Boniek: Złota Piłka? Lewandowski musi wygrać Ligę Mistrzów [WYWIAD]

Lewandowski musi wygrać Ligę Mistrzów, żeby zdobyć Złotą Piłkę - uważa Zbigniew Boniek. - Polityka? Polityka mnie nie interesuje - mówi WP SportoweFakty prezes PZPN.

przeczytaj cały artykuł


Rafaz

Powiem tak. Jak lgbt to można krytykować wtedy nie ma poprawności politycznej ale jak uderzaw w niższa klasę to już krzyk prawność polityczna. Kogo on obraził? Powiedział że na PiS głosują głównie emeryci i ludzie z podstawowym wykształcenie.m gdzie tu jest obraża bo powiedział prawdę? No przecież walsnie tak jest. Nie powiedział że wszscy xale ze głównie. Moim zdaniem to nie obraża a odwaga powiedzenia prawdy kogo w Polsce jest najwięcej i kto rządzi tym krajem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ello124

@Rafaz: nie o to chodzi, stwierdził jak Prezydentem Polski może być człowiek na którego oddają głos ludzie na wsi i z podstawowym wykształceniem, czyli oni nie maja mieć prawo głosu jako obywatele?, są gorsi, Prezydent przez nich wybrany będzie gorszy? zresztą PiS ma najwięcej głosów, jak się policzy łącznie procent oddanych głosów ludzi z wykształceniem wyższym, młodszych i z miast od partii które zdobyły połowę bądź jeszcze mniej głosów wyjdzie na to, że nie ma przewagi w żadnych grupach czy to młodszych, starszych itp., zresztą ostatnio na Trzaskowskiego młodzi oddali 23, 4 % a na Dudę 20,2%, mała różnica.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.