Wątek dotyczący posta na blogu

PGE Ekstraliga - TYPER 2020 5 KOLEJKA

Szarold

Witam ponownie w moim typerze. Kolejny sezon rywalizacji żużlowej. Zasady są bardzo proste: za każdy poprawnie obstawiony wynik meczu (wygrana,przegrana,remis) będzie 1 punkt. Za dokładnie obstawiony wynik np. 54-36 będą 2 oczka (wynik zgodny ze zwycięzcą meczu). Dla każdego kto zdobędzie w danej kolejce (…)

przeczytaj cały artykuł


TomGKM

ROW Rybnik - Unia Leszno 34-56 - Leszno to Leszno. Drużyna kompletna i bezproblemowo takie mecze powinna wygrywać. Szkoda mi kibiców z Rybnika i życzę im choćby dużo walki i emocji w każdym meczu bo radości z punktów drużyny za dużo w tym sezonie nie będą mieli.
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz 51-39 - Wiadomo, że całym sercem jestem za GKM, ale nie oszukujmy się. Dopóki nie zmieni się polityka w klubie i nie nastąpią zmiany od samej góry to nic się nie zmieni. Może być w drużynie i pięciu Pedersenów, ale bez juniorów walczących również z seniorami do play off się nie wchodzi. Sparta ma swoje problemy w tym sezonie, ale na obecną formę drużyny z Grudziądza spokojnie wystarczy to co jest. Pytań jest wiele i z jednej i z drugiej strony. W GKM podstawowe pytanie czy Artiom weźmie wreszcie swój najlepszy silnik i będzie punktował jak na początku sezonu czy też odstawił go już na Grand Prix. To jest główne pytanie w kontekście czy mecz dostarczy choć trochę emocji?
Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 53-37 - Częstochowa w tym sezonie to walec porównywalny do Unii Leszno. Lublin jeżeli dobije w tym meczu do 40 to będzie wielki sukces.
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów HIT 49-41 - Stal jest słaba w tym sezonie, ale Falubaz na własnym torze jest również słaby. Stawiam, że Bartek swoje zrobi, a pozostali powalczą co przełoży się na w miarę wyrównany wynik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szarold

ROW - Unia Najsłabsza i najmocniejsza drużyna ligi. Stawiam na wysokie zwycięstwo gości, przy odrobinie pecha Leszno może nawet zakręcić się w okolicach 60


Sparta-GKM Na papierze nieco łatwiejszy mecz niż z Falubazem, pogromu nie powinno być, chyba, że wyciągnęliśmy wnioski z ostatnich meczów


Włókniarz-Motor pewne zwycięstwo gospodarzy, mocniejszy skład i atut własnego toru, +20 pkt


Falubaz-Stal wszystko możliwe, jak już wcześniej pisałem w derbach, szczególnie w ZG bywa różnie, faworytem na pewno Falubaz ale zobaczymy jak pojedzie Stal bo z Częstochową ostatnio już coś zaskoczyło

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.