Wątek dotyczący artykułu

PKO Ekstraklasa: Piast - Jagiellonia. Iwajło Petew wściekły na drużynę. "To nie jest normalne"

- Jeśli powtarzasz więcej niż dwa razy te same błędy, to musisz się nad tym poważnie zastanowić. To nie jest normalne - grzmiał trener Iwajło Petew po meczu Jagiellonii Białystok z Piastem Gliwice (0:2).

przeczytaj cały artykuł


-M-

Iwajło, to Jaga. Klub wiecznych przegrywów. Wiecznie drudzy, wiecznie biedni, wiecznie poszkodowani. Nikt ci nie powiedział przed przyjściem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek Lewkowicz

@-M-: A "zawdzięczają" to JEDYNEMU WINNEMU!!! Jest nim discopolowy HANDLARZ STARZYZNĄ, tzw. "prezes" - Kulesza!!! Jego W OGÓLE nie interesują wyniki - JEDYNYM JEGO CELEM - jest WYŁĄCZNIE S Z M A L na jego prywatnym koncie!!! Ani Petew (którego "boss" Jagi "zatrudnił" wyłącznie dlatego, że był najzwyczajniej NAJTAŃSZY na rynku, a którego tak nawiasem - bułgarska federacja WYRZUCIŁA z funkcji selekcjonera reprezentacji już po 3 meczach tylko ze względu na beznadziejne wyniki i "kompetencje"), ani nawet Klopp czy Guardiola - NIC w Białymstoku nie zdziałają! Kulesza ma na oczach dorożkarskie klapki skierowane WYŁĄCZNIE na forsę! I NIC WIĘCEJ GO NIE OBCHODZI!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.