Wątek dotyczący artykułu

PKO Ekstraklasa. Aleksandar Vuković: Lista transferowa jest długa

Skoro zakładamy, że Liga Europy jest planem minimum, to musimy się wzmocnić. Bo założenia, że tam awansujemy bez transferów, to plan życzeniowy - mówi trener Legii, Aleksandar Vuković.

przeczytaj cały artykuł


zbych22

Publiczne apele Vuko nic nie dadzą dopóki swojej filozofii nie zmieni Mioduski. Czy się komuś to podoba czy nie Legia jest najlepsza w naszym piłkarskim grajdole ale na europejskie puchary jest personalnie za słaba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Janusz Zając

@zbych22: Rządzić firmą czy klubem też trzeba umieć. Mioduski bardzo dobrze to rozumie i rządzi z chłodną głowa. Zawsze powinno się wydawać tyle na ile nas stać i tak jest teraz w Legii bo wiesz chyba, że Legia to nie tylko pierwsza drużyna piłki nożnej ale wiele innych sekcji, na które tak samo idą pieniądze zarabiane przez klub.. Nie problem się zapożyczać, aby zrobić transfery a potem wpaść w bagno i doprowadzić klub na skraj upadku.Tak rządził przedtem Leśny, gdy wydawał już kasę, która miała dopiero się w klubie pojawić i w momencie przejęcia Legii przez Mioduskiego były tam tyko same długi.Tak się nie da i lepiej iść małymi krokami a mądrze tak jak teraz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.