Wątek dotyczący artykułu

F1. Alfa Romeo chce Sergio Pereza. Meksykanin może zniszczyć marzenie Roberta Kubicy

Wydawało się, że Robert Kubica jest głównym kandydatem do jazdy w Alfie Romeo w sezonie 2021 w przypadku jakichkolwiek ruchów w tej ekipie. Nagle na rynku pojawił się jednak Sergio Perez, co może pokrzyżować plany Polaka.

przeczytaj cały artykuł

Ralf_S

Vettel nie nadaje się do jazdy zespołowej. Coś złego siedzi mu w głowie. Powinien sobie odpocząć od F1. Może by mu to pomogło. Ciekawi mnie Alonso w przyszłym roku. Myślę, że będzie wesoło, bo obserwując Go od samego początku jazdy w F1 nie wierzę, że zmienił swój ciężki charakter.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ralf_S

@Kreystek: Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli. Nie neguję osiągnięć Seba i Fernando, a na dodatek podziwiam Ich, jak również innych kierowców F1. Tylko widzę, że coś się z nimi stało, szczególnie z Vettelem. Robi błędy jakby był pierwszy sezon w stawce. To nie jest normalne dla takiego zawodnika. A Fernando? Zawsze słynął z kłótni ze swoimi teami. A ja tylko chciałbym wiedzieć czy spokorniał trochę i pychę zostawi przed paddockiem Renault. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alfer 2015

@Ralf_S: sorry...proszę Pana, to jest forum o Robercie Kubicy i nikim więcej ...my tu poważnych marzeniach, straconych złudzeniach i pieniądzach, a Pan wyjeżdża z jakimś Vettelem ! ... tu się pisze wyłącznie o RK i to POZYTYWNIE !!! ...KRYTYKA jest dopuszczalna - można i należy krytykować złe ekipy F-1 , które dają rk najgorsze auta , i przy okazji dyskryminują go bezczelnie , faworyzując jego gorszych kolesi z zespołu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.