Dyskusja

Komentarz usunięty
MarS_80

@Obserwator 30: Myślałem że jesteś mądrzejszy... Czym się niby "zesra..."?
Chłopie ja mam ważniejsze w życiu problemy, niż takie dziecinne napinki tu na stronie, co nie zmienia faktu że staram się szanować tych którzy są tego warci. Odblokowałem Cię i napisałem Ci na tablicy, odpisałeś mi? Czy dalej się zastanawiasz co odpisać? I trochę grzecznej proszę, bo ja Ciebie nie obraziłem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Obserwator 30

@MarS_80: Dajesz sobą manipulować, zadajesz się z tępakami a później wpisujesz się na mojej tablicy, zadajesz pytania, po czym mnie blokujesz nie czekają na odpowiedź a dziś mnie odblokowałeś, wczoraj w innym temacie wdałeś się w dyskusję po czym zablokowałeś rozmówcę, czyli to samo co było ze mną, więc pozwól że zapytam - TY NORMALNY JESTEŚ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarS_80

@Obserwator 30: Manipulować to ja się dawałem jak byłem mały, a to było kilkadziesiąt lat temu, to po pierwsze. Po drugie jak kogoś oceniasz to musisz mieć jakieś argumenty, a tu ich brak. To jak ja miałbym Ciebie oceniać a kompletnie Cię nie znam, nie uważasz że to dziecinne? Po trzecie odblokowałem Cię po chwili jak zaprotestowałeś, o czym napisałem że jesteś odblokowany i daję kolejną szansę. Po czwarte: po co wyciągasz to tutaj? Nie możesz na tablicy napisać? Wszyscy muszą wiedzieć jaki masz żal? Po piąte, nie wiesz co i jak, albo jesteś podstawiony... Myślisz że to wszystko załatwimy jednym zdaniem? Ile Ty masz lat?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
MarS_80

@Obserwator 30: Ok, ja się nie będę narzucał, napisałem że wszystko do wyjaśnienia na tablicy, ale nie tutaj. Też jestem nerwowy, ale bez przesady. Dziwi mnie tylko to że najpierw bierzesz mnie do obserwowanych, a potem lajkujesz kogoś kto mnie obraża... Drzwi zamknąłeś i nie ma odwrotu żeby cokolwiek wyjaśnić, ok. Taką radę Ci dam, pamiętaj że w pierwszej i drugiej osobie piszemy z dużej litery do kogoś do kogo się zwracasz, dziewczyna Ci tego nie powie, ale zapamięta, jak jest inteligentna ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Obserwator 30

@MarS_80: jest mały problem, z dużej litery zwracam się do osób które szanuję. Wczoraj odpie*doliłeś zajebistą trzodę i chcesz to zasypać, tak jak pisdowcy z nowogrodzkiej? Do wczoraj nic do ciebie nie miałem ale za tę trzodę to celowo o tym tutaj napisałem, żeby wszyscy to widzieli, bo dla mnie to nie jest normalne, że ktoś zadaje pytania, po czym blokuje nie pozwalając na odpowiedź i taką sugestię zdaje się że dostałeś wczoraj nie tylko ode mnie - sprawdź inny wczorajszy temat jeśli w to nie wierzysz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.