Dyskusja

ckm12bz

Ja bym tu nie stawiał Włókniarza za faworyta , z Lublinem też tak było . Z taką jazdą liderów to czarno to widzę . Z Lesznem w palnik u sebie będie , w gorzowie też nie wygrają , no chyba że Doyle i Madsen się przestaną gniewać o stawki . Bo na pewno chodzi o kasę .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO kks

@ckm12bz: wlokniarz przegral z motorem dosyc ale tam byla taka rzecz ze w sobote przed lalo caly dzien i zmylo tor pod Doyle. a teraz nie ma padac juz wiec bedzie taki jak chce

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ckm12bz

@oborygen: A ty widzisz jak jadą , Madsen z Doyle nie są jak amatorzy ale tak jadą . W końcu banieczki mniej od miasta , i nie wiadomo czy już dostali za pierwsze mecze .

| Odpowiedz
blokuj
PIES ŻUŻLOWY

@UNIA LESZNO kks: Otóż może jutro padać w trakcie burzy dwie, trzy godziny przed meczem, ale oczywiście to nagły opad, trudno tu o dokładną prognozę. Niezależnie od warunków torowych od początku sezonu widać, że z Doylem coś jest nie tak - głownie niska i nierówna prędkość. Brak dużej liczby startów u niego jest wyraźnie widoczny. Po rozpoczęciu cyklu GP powinien wskoczyć na swoje obroty, ale to może już być za późno dla Włókniarza, który w mojej ocenie zmaga się z kilkoma problemami. Po pierwsze sam prezes Świącik zbudował bardzo niezdrową atmosferę parcia na sukces już przed sezonem. Zbudowanie drużyny na rok, na mistrzostwo teraz i tutaj to w duży błąd, biorąc pod uwagę sytuację na rynku, bo Włokniarz powinien myśleć o tym co będzie za kilka lat i musi skład odmładzać. Inny problem to chyba niezbyt dobra atmosfera w klubie. Strach o miejskie dotacje, traktowanie sezonu przez gwiazdy jako "przejściowy", mało treningów i często odwoływane mecze. Warto zwrócić uwagę, że zawodnicy Włókniarza kolejny rok są w czubie drużyn tracących masę punktów na dystansie. To wszystko sprawia, że ten mecz jak i kolejne będą arcytrudne. Wg. mnie choć to "moja" drużyna, dobrym wynikiem będzie awans do PO, ta drużyna tylko na papierze straszy. Pokaz sił w jednym meczu w ZG to nie wszystko i zdecydowanie za mało, aby mówić o Włókniarzu jako faworycie do tytułu (chyba każdy widzi różnicę między częstochowianami a leszczynianami - zupełnie inny poziom sportowy, gdzie tu mowa o wygranej w dwumeczu)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
oborygen

@ckm12bz: ale ty gadasz za głupoty typie to jest szok... Jakby nie dostawali kasy to po co się narażać swoje zdrowie, czy zużywać sprzęt? Po prostu nie przyjechaliby na mecz (szczególnie Madsen) Po za tym budzet klubu nie składa się z 2 czy 3 milinów, żeby po 6 meczach były totalne pustki w kasie

| Odpowiedz
blokuj
yatta

@PIES ŻUŻLOWY: z tego co mi wiadomo to celem dla Włókniarza na ten rok jest awans do finału. Ich prezesina nie raz to podkreślał, że w ub roku był brąz także cel na ten rok to srebro/finał. Chyba wszyscy możemy się zgodzić, że Unii nikt nie podskoczy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
UNIA LESZNO kks

@ELC_EVEN_90: no CZEKAM CZEKAM bylem w tym roku czekalem na wyzwanie zalalo, teraz nie da rady przyjechac ale mam nadzieje ze 4.10 stawię sie w Czewie

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.