Wątek dotyczący posta na blogu

Typer żużlowy - runda 10

kierowca pociągu

Typer żużlowy Zabawa jest kontynuacją ktorą przez 7 lat prowadzil Janusz Zapraszam do zabawy w sezonie 2020 Zabawa polega na trafieniu najbardziej dokładnego wyniku Trafiony wynik dokładny 7 pkt (w przypadku remisu 10 pkt) Różnica 1-2 pkt = 5 pkt Różnica 3-4 pkt = 4 pkt Różnica 5-6 pkt = 3 pkt Różnica (…)

przeczytaj cały artykuł

jerseyus

Gratuluję panowie świetnych wyników. Mnie (i pewnie jeszcze kilku innym osobom) wiatr w tej kolejce ciągle w oczy. Upadki, taśmy, świece na starcie, jak nie Koza da się wyprzedzić na ostatnim okrążeniu, to Kułakow zaliczy juniorski upadek itd., itp. Ja wiem, że żużel to sport nieprzewidywalny, ale to co stało się w Opolu, w ostatnim wyścigu pokazało, że nie ma rzeczy niemożliwych. Przed tym biegiem byłem "pewny" 2 punktów, a widoki były nawet na 7...ostatecznie zdobyłem 1 :)) Można? Można! Ja nie wiem czy ta drugoligowa amatorszczyzna pasuje do tak profesjonalnej zabawy :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sellex

Trudno się z Tobą niezgodzić, choć uważam że plaga amatorstwa dotarła również do wyższych stref tego kontaktowego sportu...Takie czasy?Czy kibic bystry i wymagający?:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerseyus

Cały żużel momentami śmierdzi amatorszczyzną, a kibic zrobił się wymagający, bo pokazano mu, że to wszystko może wyglądać naprawdę dobrze. Do dziadostwa ciężko się wraca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.