Wątek dotyczący artykułu

Tour de Pologne 2020. Czesław Lang przekazał nowe informacje o stanie zdrowia Fabio Jakobsena

- Kontaktuje coraz lepiej i szybko wraca do zdrowia - powiedział o Fabio Jakobsenie Czesław Lang po zakończeniu 77. Tour de Pologne. Holender miał makabryczny wypadek na mecie 1. etapu w Katowicach.

przeczytaj cały artykuł

Black Wars

Wszystko fajnie, że chłopak wraca do zdrowia (szybkiego powrotu do zdrowia i sportu).
Zastanawia mnie tylko co z pozostałymi , którzy brali udział w kraksie (7-8 kolarzy upadło za linią mety). Jedynie co wiem to sprawca tego makabrycznego wypadku ma złamaną miednicę. Co z pozostałymi ? Tego organizatorzy już nie piszą...... bo wiedzą, że błędem był tak ciasny odcinek przed metą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Black Wars

@FIZOLOF: Filozof – człowiek zajmujący się ogólnymi, podstawowymi zagadkami świata: naturą istnienia i rzeczywistości, poznawalnością prawdy czy tym, jakie działanie jest pożądane.. Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Pewnie mały filozofie masz jeden albo właściwie dwa problemy ..... w twoim codziennym życiu, bo pewnie masz dwóch ojców i wyssałeś takie mądrości z ich "mlekiem" !!! :)
Ssij im więc to co lubisz najbardziej...... a będziesz jeszcze lepszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mały mosiu

@Black Wars: Nie miednicę a obojczyk ma złamany, o pozostałych uczestnikach kraksy też było pisane tylko trzeba poszukać artykułów.

| Odpowiedz
blokuj
Dar Ba

@Black Wars: nie wiem, co to znaczy szybki powrót, chłopak stracił wszystkie zęby, ma połamaną szczękę, nos, potrzebna rekonstrukcja twarzy, oddycha przez rurkę. Może podasz skąd wiadomośc o złamaniu miednicy przez tego, co faulował - bo ja widzę wywiad z nim, gdy siedzi i mówi nieco płaczliwym tonem, nie dziwie sie, że boi sie konsekwencji. Wg oficjalnych danych złamał obojczyk. ciasny odcinek nie zmuszał do zajezdzania drogi, ściągania konkurenta do bandy i wystawiania łokcia.

| Odpowiedz
blokuj
DM.

@Black Wars: Niestety, reszta nie jest tak medialna jak Fabio, a jak nie ma o czym mówić w TV, to pan Czesio już nie jest taki skory do pomocy. Reszta kolarzy miała na szczęście mniejsze obrażenia, ale polski sędzia nadal jest w szpitalu

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.